Nasıl Yapılır ?

iPhone’da En iyi Müzik Uygulaması


iOS cihazlara hafıza kartı vs takamıyorsunuz. Ayrıca bilgisayarınıza indirip dahili hafızaya da kopyalayamıyorsunuz. Belirli şartlar haricinde kopyalama işlemi de yasak. Sınırlı hafızanıza müzik atmak için oldukça çabalamanız gerekecek.

Eğer müziklerinizi kopyalamak istiyorsanız önce bilgisayarınıza iTunes hesabınızı kurun. Ardından da cihazı bilgisayara bağlayıp müziklerinizi iTunes üzerinden atabilirsiniz. Ancak gördüğünüz gibi teferruatlı bir iş. Bundan farklı olarak daha kolay bir yöntemi size önereceğim. Ne indirme gerekli ne de internet. İnternet sadece bir defa gereklidir. O da müzikleri çevrim dışı dinleme moduna kopyalayana kadar.

Fizy müzik uygulaması size önermek istediğim en iyi uygulamalardan bir tanesidir. Bu uygulamayı indirip istediğiniz müziği dinleyebilirsiniz. Ayrıca müzikleri çevrim dışı dinleme özelliği de olduğundan internetsiz ortamlar için çevrim dışı müzik ayarlarsanız internete ihtiyacınız olmadan müzik dinleyebilirsiniz. Bu sayede iPhone’da müzik dinlemek artık kabus olmaktan çıkar.

Tavsiye Yazı:  Airmech Nedir ve Nasıl Oynanır?

Ancak son olarak programın cüzi ücretinden de bahsedeceğim. Eğer hala güncellenmediyse 7 TL gibi bir ücreti var. Eğer Turkcell GNC Full paketlerinden birine geçiş yaparsanız Fizy ücretsi olarak size veriliyor. Denemenizde fayda var.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum