Yandex Disk Alan Satın Alma Ve Alanı Yönetme Nasıl Yapılır?

Yandex, çıktığı günden bu güne bir çok hizmetini bir bir devreye sokarak Google’a gerçek bir rakip oldu. Bu yazıda da sizlere Google’ın Drive hizmetine en önemli rakip olan Yandex Disk alan arttırma ve alan bilgilerini görüntülemeden bahsedecğiz.

Yandex Disk’de alan satın alma

Yandex’e kayıt olduğunuz zaman bütün hizmetlerini kullanmaya başlayabileceğiniz gibi Disk hizmetini de kullanabilirsiniz. Kullanmaya başladığınız anda sizlere 10Gb ücretsiz alan hediye eder. Bu alan size yeterli gelmiyorsa bunu arttırmak için en basit ve hızlı yol satın almaktır.

  • https://yandex.com.tr/support/disk/enlarge/buy-space.html adresine gidin.
  • Bu sayfadan alacağınız alan 10Gb alanınızın üzerine eklenir.

Yandex Disk Alan Satın Alma Ve Alanı Yönetme Nasıl Yapılır?

Fiyatlar yazının yanınlandığı andan itibaren günceldir. İleride değişiklik gösterebilir. Aylık veya yıllık olarak alan sahibi olabilirsiniz.

Başka bir yöntem de Yandex ile ilgilenmek. Örneğin Yandex’in herhangi bir hizmeti için işe yarar bir geri bildirim yaparsanız ekstra alan hediye alabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse ben şahsen Yandex’in alışveriş hizmeti için geri bildirimde bulunduğum zaman bana 100Gb ömür boyu hediye etmişlerdi.

Ayrıca mobil cihazlardan Yandex Disk’e otomatik fotoğraf yükleme hizmetini kullandığınız zaman size ayrıca hediye geliyor. Sürekli yandex kullandığınız zaman ayrıca hediye veriyor. İşte benim Yandex Disk alanım. Ayrıca https://disk.yandex.com.tr/tuning bu sayfadan disk alanınızı görüntülemeniz mümkün.

Yandex Disk Alan Satın Alma Ve Alanı Yönetme Nasıl Yapılır?

Gördüğünüz üzere destek ekibinden 200Gb toplamda alan almışım. Bunlar geri bildirimler sonucu sizlere sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir