Oyun

Far Cry 3 Oyun Çözümü 36

Son oyun çözümünde kaldığımız yer köprüye baktığımız yerdi. Köprüyü çok uzaktan nokta gibi görüyorduk. Ancak bizde bulunana kamera ile orayı yakınlaştırıp o şekilde bakıyoruz. Kamera ile yakınlaştırdığınız zaman aşağıdaki görüntüyü tıpkı benim aldığım gibi siz de alacaksınız.

Kamera ile bakıp adamları işaretlemeniz lazım. Yoksa göreve başlayamazsınız. İşaretlediğiniz zaman köprünün üzerinde kırmızı noktalar oluşuyor. Ancak bir kişide sarı nokta oluşuyor. Onda da anahtar var. O nedenle sarı nokta oluşturuyor. Adamları işaretlediğiniz zaman süre başlıyor. O süre içinde önünüzde bulunan ipten sarkıyor ve aşağı doğru kayıyorsunuz. Ardından da ilerliyorsunuz. Önünüze iki adam çıkacak. Onları öldürüyorsunuz. Öldürmeseniz ileride roket atar kullandığınız zaman arkanızdan size ateş ederler. Siz o iki adamı öldürdükten sonra her şey anlaşılıyor ve adamlar size ateş etmeye başlıyor. Öldürebildiğinizi öldürün. Çünkü köprüden adamlar kaçmadan önce köprüye roket atar ateşi açmanız gerekiyor. Aşağıdaki görselde gördüğünüz gibi ben açtım. Siz de o şekilde süreniz dolmadan ateşi açın ve köprüyü havaya uçurun.

Köprüyü havaya uçurduktan sonra adamlar ölecek. Adamlar öldükten sonra çevrenizde kalan adam varsa onları hemen temizleyin. Bir yerden aşağıda gördüğünüz gibi iple karşıya kayacaksınız.

Tavsiye Yazı:  Far Cry 3 Oyun Çözümü 23

Karşıya geçtiğiniz zaman yine başka adamlarla karşılaşacaksınız. Adam bitmiyor. Onları da dikkatli şekilde öldürün. Ardından da yolunuza devam edin. Bir şekilde o köprüye gidip anahtarı almanız lazım. Köprüye gittiğiniz zaman anahtarı alamaya koşun. Karşılaşacağınız görüntü aşağıdaki gibidir.

Köprüye gidip adamdan anahtarı aldığınız anda diğer adamlar hemen gelmeye başlayacaktır. Hemde yoğun bir şekilde gelecekler. Bu nedenle hazırlıklı olun. Adamlar her yerde ancak yenilme değil. Güzelce temizleyin ve görevi bitirin. Görevi bitirdiğiniz zaman yeni görev için sizi bir arabanın yanına yönlendirecek. Aşağıdaki görsellerde de bu arabayı uzaktan ve yakından görüyorsunuz.

Bu oyun çözümünün de sonuna geldik. Bir sonraki çözümde görüşmek üzere bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Yazınız

*