Twitter Açmak, Kullanmak, Kapatmak

Twitter Açmak, Kullanmak, Kapatmak

Twitter’da Hesap Açmak , Kullanmak ve Kapatmak

Twitter , dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri. Belki bu kadar yaygın olmasına rağmen hâlâ Twitter hesabı açmayı bilmeyen olabilir. Nasıl kaydolacağınızı şimdi anlatacağım size.

Bir Twitter hesabına mı sahip olmak istiyorsunuz. Yapacağınız şey çok basit. İlk olarak yapacağınız iş tarayıcınızı açmak. Sonra aratacağınız sayfa “twitter.com” olacak. Sonra çıkan ilk linke tıklayın. Ya da direk Twitter ana sayfasına gitmesini istiyorsanız adres çubuğuna yazın twitter.com’u. Sonra karşınıza bu sayfa çıkacaktır.

 

Daha sonra karşınıza aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir ekran çıkacak.

Bu ekrandaki boşlukları doldurun ve hesabınızı açın. Twitter hesabı açmak bu kadar. Sıra geldi kulanmaya. Kullanmakta basit. Aşağıdaki resimde nasıl kullanabileceğinizi size kısaca anlattım.

Ayrıntılarıyla Twitter kullanmayı anlattım. Şimdi de nasıl hesabımızı kapatacağımızı ayrıntılarıyla anlatacağım.

Yukarıda gördüğünüz fotoğrafta gösterdiğim yere tıklayın ve ayarlar butonunu görün. Sonra da ayarlar butonuba tıklayın. Karşınıza aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir ekran çıkacak.

Bu ekran hesap ekranı. Sayfayı aşağı doğru sürüklediğinizde göreceksiniz. Sayfanın aşağı sürüklenmiş şekli aşağıda gördüğünüz fotoğraf gibi. Bu fotoğrafa bakarak hesabı nasıl kapatacağınızı görün.

Hesabınızı kapatmak bu şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir iş. Çok kolay. İşte Twitter kullanmak bunlardan ibaret.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2299 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Wordde Paragrafları Hizalamak

Word 2010’u kullandığınız zaman hiç durmadan yazmaya devam edip daha sonra yazınızı düzenleyebilirsiniz. Aralarda kesme işareti koymanıza gerek kalmadan yazınızı paragraf hizalama araçlarıyla otomatik olarak şekillendirebilirsiniz. Yazınızın bir bölümünü veya

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Android Telefona Nasıl Tema Yüklenir – 2

Android cebe tema yüklemenin bir diğer yolunu anlatacağım. Daha önce recovery mode yolunu kullanarak nasıl tema yükleneceğini anlatmıştık.  O biraz uğraştırıcıydı ve dolayısıyla zordu. Şimdi anlatacağım yöntem daha basit ve

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Outlook.com’da E-mail Kısa Yolları Nelerdir?

Microsoft’un e-mail hizmeti olan Outlook.com’da kısa yol kullanmak ister misiniz? Eğer mail atma işini daha kolay hale getirmek istiyorsanız kısa yolları kullanmalısınız. Farenize elinizi götürmeden saniyeler içerisinde mail atabilirsiniz. Kullanabileceğiniz

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*