Twitter Açmak, Kullanmak, Kapatmak

Twitter Açmak, Kullanmak, Kapatmak

Twitter’da Hesap Açmak , Kullanmak ve Kapatmak

Twitter , dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri. Belki bu kadar yaygın olmasına rağmen hâlâ Twitter hesabı açmayı bilmeyen olabilir. Nasıl kaydolacağınızı şimdi anlatacağım size.

Bir Twitter hesabına mı sahip olmak istiyorsunuz. Yapacağınız şey çok basit. İlk olarak yapacağınız iş tarayıcınızı açmak. Sonra aratacağınız sayfa “twitter.com” olacak. Sonra çıkan ilk linke tıklayın. Ya da direk Twitter ana sayfasına gitmesini istiyorsanız adres çubuğuna yazın twitter.com’u. Sonra karşınıza bu sayfa çıkacaktır.

 

Daha sonra karşınıza aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi bir ekran çıkacak.

Bu ekrandaki boşlukları doldurun ve hesabınızı açın. Twitter hesabı açmak bu kadar. Sıra geldi kulanmaya. Kullanmakta basit. Aşağıdaki resimde nasıl kullanabileceğinizi size kısaca anlattım.

Ayrıntılarıyla Twitter kullanmayı anlattım. Şimdi de nasıl hesabımızı kapatacağımızı ayrıntılarıyla anlatacağım.

Yukarıda gördüğünüz fotoğrafta gösterdiğim yere tıklayın ve ayarlar butonunu görün. Sonra da ayarlar butonuba tıklayın. Karşınıza aşağıdaki fotoğraftaki gibi bir ekran çıkacak.

Bu ekran hesap ekranı. Sayfayı aşağı doğru sürüklediğinizde göreceksiniz. Sayfanın aşağı sürüklenmiş şekli aşağıda gördüğünüz fotoğraf gibi. Bu fotoğrafa bakarak hesabı nasıl kapatacağınızı görün.

Hesabınızı kapatmak bu şekilde gerçekleştirebileceğiniz bir iş. Çok kolay. İşte Twitter kullanmak bunlardan ibaret.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ?

Çevrimdışı Facebook Nasıl Kullanılır?

Yakın zaman içinde Facebook’u çevrim dışı kullanmaya başlayabileceksiniz. Facebook tarafından üzerinde çalışılan özellik “Save” olarak isimlendirilmiş. Yani “Kaydet”. Kaydetme özelliği ile Facebook’ta kaydettiğiniz bütün şeyleri daha sonra okuyabileceksiniz. Bu özellik

Nasıl Yapılır ?

Facebook’ta Görüntülü Sohbet Nasıl Yapılır?

Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook bizlere bir sürü imkanı sunmakta. Bunlardan bir tanesi de görüntülü sohbet. Bu makalemizde Facebook üzerinden görüntülü sohbet nasıl yapılır, onu anlatacağım. Önceleri

Nasıl Yapılır ?

Bilgisayarlarda Kablo Sorunu Nasıl En Aza İndirilir?

Çoğu bilgisayar kullanıcısının şikayet konularından biri olan bilgisayar kabloları nasıl sinirinizi bozmayacak hale getirilir? Titiz bir insansanız durum daha da vahim demektir. Çünkü o kablolar o kadar karışık bir hal

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


dört + = 13