Android Cep Telefonuna Güvenle Uygulama Yüklemek

Android Cep Telefonuna Güvenle Uygulama Yüklemek

Şu sıralar çok gündemde olan akıllı cep telefonları günden güne gelişiyor. Her gün özelliklerine bir yenisi eklenen Android cep telefonlarına her saniye yeni uygulama yazılıyor. Zaten Android cep telefonlarının uygulamalarından yararlanmayacaksak ne için aldık ki?

Şimdi size Android cep telefonlarına nasıl uygulama yükleyeceğinizi anlatacağım. Bazı kişiler çok basit deseler de bilmeyenler vardır. Çok iyi bilenlerin de bilmesi gereken bazı incelikler var. yükle demeyle yüklenmiyor. Daha doğrusu hop diye yüklemek sizin için pek sağlıklı olmayacaktır. Güvenli bir Android cep istiyorsak bunu yapmamalıyız.

Android uygulamalarını bulabileceğiniz en güvenilir siteye ulaşmak için tıklayın. En güvenli sitede bile bazen açıklar olabiliyor. Ancak yüklediğimiz uygulamalara dikkat edersek pek sorun çıkmayacaktır.

Yukarıda verdiğim linkten istediğiniz Android uygulamayı indirebilirsiniz. İster bilgisayarınızdan, ister telefonunuzdan indirin fark etmez. Bilgisayardan indirirseniz, o uygulamayı cebinize taşımanız gerekecektir. Cep telefonunuzdan indirirseniz taşımadan direk kurabileceksiniz.

Kurulum çok basit. Uygulamanın üstüne tıklayın. Ardından size sorulan sorulara cevap vererek kurulumu yapın. Ancak sorulan soruları dikkatlice okumanızı öneririm. Çünkü Android’te başınıza ne gelirse uygulamaları yüklerken verdiğiniz cevaplardan geliyor. Yüklerken her şeye izin vermeyin. Bir kere de olsa acaba ne istiyor, neye izin istiyor diyerek okuyun.

Bu yazdıklarımı dikkate alarak uygulama yüklerseniz telefonunuz hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ?

Facebook’ta Grup Oluşturmak

Facebook’ta grup oluşturmak çok kolay olsa da bilmeyenlerimiz vardır. Bazen insanlar gözlerinin önünde duran bir şeyi görmezler. Bu ihtimali göz önüne alarak size Facebook’ta nasıl grup kurulacağını anlatmak istiyorum. Yapacağınız

Nasıl Yapılır ?

Host Takibi Nedir? Nasıl Yapılır?

Web sitesi sahiplerinin mutlaka ilgilenmeleri gereken bir konu. Bir siteniz varsa arama motorları açısından o sitenin her daim erişebilir olması gerekir. Eğer bir siteye arama motoru botu sık sık erişemiyorsa

Nasıl Yapılır ?

Kasan Oyunlar ve Programlar Nasıl Hızlandırılır?

Teknoloji dünyası her gün gelişim gösteriyor. Ona ayak uydurmak çok zor. Bir yıl önce aldığımız bir bilgisayar bir yıl sonra bazı programları kaldırmamaya başlıyor. Çünkü her yıl hatta her gün

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


8 − = yedi