Android Cep Telefonuna Güvenle Uygulama Yüklemek

Android Cep Telefonuna Güvenle Uygulama Yüklemek

Şu sıralar çok gündemde olan akıllı cep telefonları günden güne gelişiyor. Her gün özelliklerine bir yenisi eklenen Android cep telefonlarına her saniye yeni uygulama yazılıyor. Zaten Android cep telefonlarının uygulamalarından yararlanmayacaksak ne için aldık ki?

Şimdi size Android cep telefonlarına nasıl uygulama yükleyeceğinizi anlatacağım. Bazı kişiler çok basit deseler de bilmeyenler vardır. Çok iyi bilenlerin de bilmesi gereken bazı incelikler var. yükle demeyle yüklenmiyor. Daha doğrusu hop diye yüklemek sizin için pek sağlıklı olmayacaktır. Güvenli bir Android cep istiyorsak bunu yapmamalıyız.

Android uygulamalarını bulabileceğiniz en güvenilir siteye ulaşmak için tıklayın. En güvenli sitede bile bazen açıklar olabiliyor. Ancak yüklediğimiz uygulamalara dikkat edersek pek sorun çıkmayacaktır.

Yukarıda verdiğim linkten istediğiniz Android uygulamayı indirebilirsiniz. İster bilgisayarınızdan, ister telefonunuzdan indirin fark etmez. Bilgisayardan indirirseniz, o uygulamayı cebinize taşımanız gerekecektir. Cep telefonunuzdan indirirseniz taşımadan direk kurabileceksiniz.

Kurulum çok basit. Uygulamanın üstüne tıklayın. Ardından size sorulan sorulara cevap vererek kurulumu yapın. Ancak sorulan soruları dikkatlice okumanızı öneririm. Çünkü Android’te başınıza ne gelirse uygulamaları yüklerken verdiğiniz cevaplardan geliyor. Yüklerken her şeye izin vermeyin. Bir kere de olsa acaba ne istiyor, neye izin istiyor diyerek okuyun.

Bu yazdıklarımı dikkate alarak uygulama yüklerseniz telefonunuz hiçbir şekilde zarar görmeyecektir.

About author

Ahmet Orhan
Ahmet Orhan 2299 posts

Ankara'da doğmuş ve Ankara'da yaşamakta olan bir makine mühendisi ve blog yazarıyım. 2006'dan bu yana blog yazarlığı yapmakta olup, 2009'dan bu güne kadar aorhan.com'da yazıyorum. Ayrıca 2014'de açtığım bloghocasi.com'da blog yazarlığı konularına değinmekteyim. İlgili olduğum konular teknoloji, blog yazarlığı, sosyal medya ve web tasarımdır. Boş zamanlarımda blogculuk ve web arayüz tasarımcılığı ile uğraşmaktayım.

Bunları Okumalısın (Bence) !

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Suya Düşen Cep Nasıl Çalıştırılır?

Elektronik cihazları su ile arası hiç iyi değildir. Tıpkı ateşle barut gibi temas ettiklerinde büyük arızalar meydana getirirler. Bu nedenle onları olabildiğince sudan koruruz. Ancak bazen korumalarımızın yetersiz kaldığı anlar

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Cep Telefonunun Bataryası Nasıl Tam Doldurulur?

Hayatımızın bir parçası haline gelen cep telefonları her işimize yarayan cihazlar haline geldi. Sesli görüşme, mektup, internet, müzik, kamera gibi daha çoğaltabileceğimiz özellikleri bulunan cep telefonları elimizden düşmez oldu. Dolayısıyla

Nasıl Yapılır ? 0 Comments

Ağ Bileşenleri

Bilgisayar ağlarını oluşturmak için çeşitli ağ aygıtları, kablolar ve erişim noktaları gibi birçok bileşen kullanılabilmektedir. Bu sayılan bileşenlere ek olarak günümüzde yazıcılar, cep bilgisayarları, Blackberry aygıtları ve bazen de cep

0 Comments

Yorum Yapılmadı!

Bu yazının yorumu yok, ilk sen yaz!

Yorum Yazınız


*