Vivo X27 Ortaya Çıktı

Telefonların sızıntılarının o telefonun reklamı olması açısından büyük etki sahibi. Bu nedenle bazı telefon üreticileri bilerek sızıntı yapabiliyor. Bunu andıran bir sızıntı da Vivo’dan geldi. X27 modeli Çin’de bir video ile ortaya çıktı. Uzun olmayan videoda bütün detayları görmek mümkün. İşte Vivo X27’nin özellikleri;

Cihaz Mi 9’dan ilham almış gibi bir arka cam rengine sahip. Kamera ise ekrandan yer kazanmak için kızaklı bir yapıda tasarlanmış. Ekranın büyüklüğü 6.39inç olarak göze çarpıyor. 2340×1080 çözünürlükte olacak ekran son zamanların en iyi çözünürlüklerinden birini kullanıyor. Amoled olacağı bilinen ekran hakkında başka detay bilinmiyor.

Ram olarak standartlar yakalanmış, 8Gb ram sahibi cihaz 256Gb’a kadar depolama seçenekleri de bulunacak. İşlemci olarak Snapdragon 710 işlemci kullanacak. 3 arka kameralı olacak cihaz kamera çözünürlükleri şu şekilde; 48,13 ve 5MP Ön kameranın çözünürlüğü de 5MP olacak.

Son zamanların en popüler özelliklerinden birisi ekrandan parmak izi kontrolü bu cihazda da bulunacak. 3920mAH batarya ile cihazın şarj konusunda da sıkıntı yapmaması bekleniyor. Cihaz hakkında daha fazla bir detay bulunmuyor.

https://youtu.be/PM0Y4UecazU

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir