Instagramda Çığır Açacak Özellikler

Basit bir şekilde söyleyebiliriz ki kendini en iyi şekilde yenileyen sosyal medya uygulamalarından en iyisi Instagram. Facebook’un sahip olduğu bu sosyal medya sitesine yakın zaman içinde bir birinden güzel içerikler gelecek. Onlardan madde madde bahsedelim.

Bağış

Instagramda Çığır Açacak Özellikler

Hikayeler kısmına bağış etiketi geliyor. Artık Instagram üzerinden bağış almak mümkün olacak. Belki yardım için belki kendiniz için bu özelliği kullanabilirsiniz.

 

Ürün satışları

Instagramda Çığır Açacak Özellikler

Belirli bir kullanıcı sayısına erişiyorsunuz. Kendi profilinizde reklam yapma hakkını elde ediyorsunuz. Bununla birlikte bu kısma bir yenilik daha ekleniyor. DM üzerinden ürün satışına önemli kolaylık getiriliyor. Yenilikleri merak ediyoruz.

Kendi filtreni oluştur

Bu özellik yakında gelecek ama daha önce başka bir yerde kullanıldığından emin olabilirsiniz. Facebook yine boş durmayarak araklama faliyetlerine hız vermiş. Kendi filtreni hem kendin kullanabileceksin hem de başkaları kullanabilecek.

Beğeni gizleme

Kendi paylaşımlarınız için beğeni sayısını gizlemeniz mümkün. Başkaları beğenilerinizi göremez.

Uzaktayım

Artık eğer belirli bir süre uygulamayı kullanmayacaksanız bu moda alabilirsiniz. Bu sayede insanlar sizinle etkileşim kurmak isteseler bile cevap vermeyeceğinizi görebilecek ya da neden cevap vermediğinizi anlayabilecek.

Kötü yorumlar için uyarı

Bir paylaşıma kötü bir yorum yapmak üzeresiniz. Uygulama hemen emin misiniz diye sizi uyarıyor. Eminseniz yorumunuz gidiyor. Bu sayede Instagram daha iyi bir yer haline gelecek gibi görünüyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir