Deep Press Nedir? Yakında Çıkıyor.

Android işletim sistemi için geç olsa danteli ve etkili bir özellik geliyor. İOS ile yıllardır kullanılan 3D Touch benzeri bir özellik yakın zaman içinde Android telefonlarda olacak. Elbette günümüzde 3. parti uygulamalarla bu özellik Android işletim sisteminin kişiselleştirme özelliğiyle kullanılabiliyor ama artık Android için varsayılan olarak gelecek. Deep Press adını verdikleri ve piyasada 3D Touch olarak bilinen özellik bu sene içinde muhtemelen sene sonu gibi Android Q ile gelmesi bekleniyor.

Android Q bir çok yenilikle çıkışını yapacak. Bunlardan birisi de yeni ortaya çıkan Deep Press özelliği. Bu özelliği aslında hepimiz biliyoruz çünkü iPhone ve diğer Apple cihazlarında senelerdir kullanılıyor. Şimdi Android için gelecek.

Android Q stabil sürüm yayınlandıktan sonra bir iki güncelleme içinde geleceği söylenen Deep Press özelliği ilk olarak Google Pixel 4 cihazına görülecek. Daha sonrasında ise Android One kapsamında olan cihazlara verilecek. Elbette şirketler daha öncesinde özelliği kendi arayüzlerine eklemyebilirler.

Deep Press ve diğer Android Q özellikleri için bizi takip etmeye devam edin.

Deep Press Nedir? Yakında Çıkıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir