Xiaomi Mi 9’un Kamerası Nasıl?

Kamera için telefon alan insanların sayısı yadsınamayacak kadar fazla. Her an her yerde kameraya ihtiyaç duyabilirim mantığıyla en iyi kameraya sahip cihazları almaya çalışıyorlar. Bu açıdan telefonların kameraları popülerliklerine oldukça etki ediyor. Resmi olarak tanıtılan Xiaomi Mi 9’un kamerasıyla ilgili detaylar da verildi. Peki Xiaomi Mi 9’un kamerası nasıl?

Xiaomi Mi 9'un Kamerası Nasıl?

Hemen üst kısımda gördüğünüz üzere Xiaomi’nin kendilerinden bir sonraki cihazların kameraları daha iyi. Bu demek oluyor ki Xiaomi hep üstüne koymuş. Hiç geri gitmemiş. Oldukça başarılı bir kamera performansı sergiliyor. Müşteri geri dönüşleri ve kendi tecrübeleri kamera konusunda iyi olmalarını sağlamış görünüyor.

Xiaomi Mi 9'un Kamerası Nasıl?

Hemen yukarıda ise Xiaomi Mi9 ‘un kamera performans puanlarını görmektesiniz ve bu puanlara bakınca bir önceki amiral gemilerinin üzerine çıktığı görülüyor. Her açıdan kendinden bahsettireceği söylenen Xiaomi Mi9’un kamera açısından da ön plana çıkacağı sürekli konuşuyor.

Yani oyun oynamak için alınabilecek bu cihaz fotoğraf çekmek için de gayet kullanılabilir olacak. Burada son olarak değinmek istediğim husus ise daha yeni tanıtılan Xiaomi Mi9’u kamera açısından geçmeyi başaran eski telefonlar.

Huawei P20 Pro – 109 genel puan

Piyasada olmasına rağmen daha öncesinden daha iyi bir kamerayla piyasaya çıkabilen bu cihazın üstüne koyması gerektiğini düşünüyorum. Lakin fiyat açısından aralarında fark olacağına da eminim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir