Wordpress’te menü ekleme

Wordpress'te menü eklemeWordpress 3.0’dan sonra gelen menü ayarlarını daha basitleştirmek amaçlı görünüm sekmesi altında menüler bölümünü açmıştı. Bende apress v2’de bu ayarları kullanarak kullanıcıların daha raht kullanmaları için wp nav menüyü ekledim. Fakat çoğu kullanıcım bunu beceremediğinden ya da bilmediğinden dolayı sıkıntı yaşıyorlardı. Bende bu nedenle wordpress’te menü ayarlamaları destekleyen temalarda nasıl bu işlemi yapacağınızı gösteren bir video hazırladım. Video apress menü ayarını gösteren bir videodur. Umarım herkese faydalı olur.

5 Comments

 1. Eren Genç avatarı Eren Genç dedi ki:

  Faydalı oldu teşekkürler 🙂

 2. asd avatarı asd dedi ki:

  hacı bu yorumu yazıyorum. isim vermeye gerek olmadan yazıyorum. ellerinden öpüyorum. hakkını helal et.. yemin ederim kaç saat uğraştığım şeyi iki dk da çözdüm.

  çok saolsın kardeşim.

 3. Yaşar avatarı Yaşar dedi ki:

  Hocam sizden Allah razı olsun, vallahi sizin gibiler olmasa ne olacak bizim gibi öğrenme hevesi olan kişiler. Allah sizden bin kere razı olsun hocam. Millet sadece ben bileyim başka kimse bilmesin falan diye uğraşır durur. Çok teşekkürler.

 4. Hüseyin avatarı Hüseyin dedi ki:

  Yeni aldığım temada işime yaradı, anlatım için teşekkürler : )

 5. niyazi avatarı niyazi dedi ki:

  bu özelliği kullanmayı bilmiyordum baya bi uğraştım ama deneye deneye yaptım bi sitene bakayım dedim karşıma çıktı neyse sorun çözüldü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir