Türkiye’nin çekici gücü Araccekici.com’ dan bir yenilik daha

Türkiye yollarında artık çekici güç Araccekici.com var. Kurumsal internet sitesi, çağrı merkezi ve yeni model araçlarıyla araccekici.com sayesinde artık yolda kalmaya son.! Araccekici.com internet sitesini arayın, telefondaki müşteri temsilcisine nerede kaldığınızı, aracın marka modelini ve yük durumunuzu kısaca bilgi verin, aracınıza en uygun oto kurtarıcı aracımız hemen yola çıksın, sizi istediğiniz adrese sorunsuz bir şekilde teslim etsin.

Araccekici.com Türkiye genelinde birçok ilde anlaşmalı olduğu çekiciler ile müşterilerine en iyi kurumsal hizmeti vermeye çalışmaktadır. Piyasaya göre oto kurtarıcı fiyatları makul olup,

En iyi çekici hizmetini ekonomik bir biçimde verme gayreti içerisindeyiz.

Araccekici.com olarak çok yakında bir yeniliğe daha imza atarak gelişmiş ülkelerdeki çekici yazılımlarının çok daha iyisinin yazılımını yaparak, kendi çekici sitemiz de devreye sokacağız.

Çekici talep ettiğiniz andan itibaren çekici aracın nerede olduğunu ve size kaç dakika içerisinde gelebileceğini sistem üzerinden görebileceksiniz. Kendi sistemimiz üzerinden en yakın çekici aracımızı size yönlendireceğiz. Bu sayede dakikalar içerisinde mağduriyetiniz giderilmiş olacak ve çekici aracımız yardımınıza gelecektir.

Araccekici.com olarak, kar-kış, yağmur-çamur demeden sizin yardımınıza gelmeye ve en iyi çekici hizmetini vermeye çalışmaktayız.

Çalıştığımız bölgeler, başta İstanbul, Ankara ve İzmir olmak üzere Türkiye’nin 18 büyük şehrinde oto kurtarıcı hizmeti verme gayreti içerisindeyiz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir