Turkcell T50 Hard Resette Donma Hatası

Turkcell’in beğenilen cihazlarından biri olan T50’ye hiç hard format atmayı denediniz mi? Denediyseniz mutlaka başınıza bu gelmiştir. Gelmediyse çok şanslısınız demektir.

hqdefault

Hard reset atarken donma sorunu yüzünden internette forumlarda birçok şikayet okuduk. Bu şikayetlerin ardından bir T50’ye ulaştım ve hard format atmak istedim. Hard format için gerekli adımları attım. Ancak normal sürede hard format gerçekleşmedi. Ayrıca hard format sırasında sıfırlama yaparken ekrana gelen yazılar da diğer telefonların hard format ara yüzü gibi değildi. Bu esnada bende de oldu diye karamsarlığa kapıldım. Forumlardakilere de yardım olsun diye ne yapacağımı araştırmaya başladım. Aslına bakarsanız 15 dakika falan beklerken araştırma yaptım. Ancak hiçbir çözüm bulamadım. 15 dakikanın sonunda çözüm kendiliğinden geldi. Telefon bir anda ilerlemeye başladı. Kendi kendine düzeldi ve telefon kurulum ekranına geldi.

Yani yapabileceğiniz tek şey beklemek. Bu sorunu yaşayanlar için tek çözüm yolu beklemek. Eğer farklı bir çözüm yolu önerebilecek varsa yorumlarda bize ulaşabilirler.

One Comment

  1. Şahin avatarı Şahin dedi ki:

    Oyuna giriyorum sonra oyunda adımı yazamıyorum sonra atıyo

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir