Miui 11 İle Gelecek Yeni Özellikler

Liu Ming açıkladı, Miui 11 hepinizi çok şaşırtacak. Xiaomi kullanıcılarının bir çoğu Miui arayüzü nedeniyle bu markayı tercih ediyor. Hatta bir çok telefon kullanıcısı rom yükleyerek bu arayüze sahip olmaya çalışıyor. Gerçekten sade ve işlevsel bir arayüze sahip olan Miui arayüzü şuan v10 sürümünde. V11 üzerinde çalışılıyor. Peki Liu Ming bu yeni sürüm hakkında neler söyledi.

İkonlar değişiyor

Bir çok ikon Miui 11 ile değişecek. Kesinlikle tanıyamayacaksınız. Bunun sebebinin kullanıcıların değişiklik istemesi olarak görüyoruz. Lakin Miui tema uygulaması ikonlarınızı değiştirmenize zaten olanak veriyor. Bundan sonra varsayılan ikonlarda değişmiş olacak.

Ultra güç tasarrufu modu

Bu özelliğin hatırlayamadığım kadar uzun zaman önce Samsung ve Sony gibi modellerde var olduğunu düşünürsek Xiaomi’nin konuyla ilgili geç kaldığını söylemem gerekiyor. Ya da çok farklı bir durum mu var? Acaba Xiaomi’nin bataryalarında değişiklik mi olacak? Zira bu mod olmadan bile çok uzun süre dayanan Xiaomi telefonlar pil konusunda oldukça başarılı. Bildiğiniz gibi bu mod telefon bildiğiniz tuşlu telefon haline çeviriyor. Ekran gri oluyor ve arama ve mesaj dışında herhangi bir özellik kullanılamıyor.

Bunlarla birlikte yeni sürümde paylaşılan ekran görüntülerinin otomatik olarak silineceğini, karanlık modu destekleyen uygulama sayısının artacağını ve durum çubuğunda da optimizasyon olacağını ekleyelim.

Miui 11 İle Gelecek Yeni Özellikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir