Kablosuz Kulaklık AirDots Tanıtıldı

Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklığı tanıtıldı. Tanıtımda Redmi modellere özel olduğu söylense de bütün telefonlarla çalışabilir olduğunu ekleyelim. Elbette satın almayı düşünenler ilk önce satıcısıyla görüşmeli. Neden Redmi cihazlar için üretildiği özellikle belirtildi anlamış değiliz ama Airdots kablosuz kulaklık Bluetooth v5.0 ile telefonlara bağlanıyor.

Müzik dinlenebiliyor

Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklığı Airdots ile müzik dinlemek mümkün. Teknoloji mağazalarını gezerken gördüğünüz bir çok kulaklığın müzik konusunda zayıf bir ses kalitesine sahip olduğunu bununla birlikte şarj konusunda da sıkıntılı olduğunu bilirsiniz. Xiaomi tanıtımda özellikle müzik konusuna değindi. Tam şarj edilmiş kulaklığın tam 4 saat aralıksız müzik dinlemek için uygun olduğu açıklandı. Cihazın diğer özellikleri şu şekilde;

  1. Kendi şarj kutusu var.
  2. Şarj kutusu 12 saatlik şarj sunuyor.
  3. Şarj kutusu Airdots kulaklıkları 3 kez tam şarj edebiliyor.
  4. Daha sonra şarj kutusunun şarj edilmesi gerekiyor.
  5. Ürünün fiyatı 15 $

Apple’ın ürünlerine baktığınız zaman çok bir performans farkı olmasa da inanılmaz bir fiyat farkı olduğunu görüyorsunuz. Xiaomi’nin yeni kulaklığı bu konuda sizlere alternatif olacaktır. Airdots’un ilk önce Çin’de 9 Nisan’da satışa çıkacağını hatırlatalım.

Kablosuz Kulaklık AirDots Tanıtıldı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir