Nasıl Yapılır ?

Facebook’ta Bir Gönderi Özel Mesaj olarak Nasıl Atılır?


Dünyanın en çok kullanılan sosyal paylaşım sitelerinden biri olan Facebook’ta o kadar çok paylaşım oluyor ki her gün hepsine bakmaya çalışsanız başka şeylere vakit kalmaz. Bu nedenle kısmen bakıyorsunuz. Baktığınız paylaşımların arasından birkaçını beğeniyorsunuz. Bu birkaçından bir tanesini bir arkadaşınıza göndermek istiyorsunuz. Ancak onu herkesin görmesini istemiyorsunuz. Duvarında paylaşırsanız herkes görecek. Bu nedenle özel gönderi olarak yapmaya karar verdiniz. Özel gönderi mesaj şeklinde istediğiniz kişiye gönderebilmenize olanak tanıyor. Peki, bunu nasıl yaparsınız?

İlk olarak özel mesajda göndereceğiniz gönderiyi belirleyin. Ardından aşağıdaki resme bir göz atın.

İlk olarak paylaş, ardından kendi zaman tünelinde yazan yere tıklayın. Ondan sonra özel bir mesajda deyin. Bunları yaptıktan sonra aşağıdaki gibi bir resim gelecek.

Tavsiye Yazı:  Twitter da Belli Bir Kişiye Özel Tweet Atmak

Burada her şeyi gösterdiğim gibi yapın. İsim yazan yere göndermek istediğiniz kişinin ismini yazıyorsunuz. www.10line.net yazan yere de düşüncelerinizi ekleyebilirsiniz. Ardında da bağlantıyı paylaş diyeceksiniz.

Yorum Yazınız

*

2 Yorum

  • Android telefonumda Paylaş butonuna bastıktan sonra özel bir mesaj ile Paylaş seçeneği çıkmıyor yardım lazım

  • Özel paylaşım yaptığınızda (sadece belirlenmiş bir kişi görebilecek şekilde) bir gönderi paylaşıldığında o kişiye bildirim mi gider yoksa sıradan bir gönderi gibi mi görür? Lütfen yardımcı olun.