Ergonomik Ev ve Ofis Koltukları İncelemesi

Gün içinde uzun saatler boyunca, günün bir çoğunluğunu masa başında oturarak geçirdiğiniz iş yerinizde, hem tasarım olarak hem de ergonomik olarak sağlığınız üzerinde direkt olarak söz sahibi olan ofis koltukları seçiminin doğru bir şekilde yapılması önemli bir noktadır.

Ofis koltukları, kullanıcısının vücut yapınsa uygun olarak ayarlanabilir özelliklere sahip olması, gelecekte uzun saatler boyunca oturmadan dolayı oluşabilecek sağlık sorunlarının önüne geçecektir. Gürsan Mobilya, ofis koltukları ve ofis misafir koltuğu konusunda bütün ürün gruplarında olduğu gibi tasarımın gücünü ön safhada tutarak en popüler ofis koltuklarını sizlerin huzuruna sunmak için çalışmaktadır. Ofis koltuklarının her zaman şık, modern olmasının yanı sıra konforlu ve ergonomik olmasına da hep dikkat etmekteyiz.

Sizde bu senenin en popüler ofis koltuklarına sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

https://gursanmobilya.com.tr/

Uranüs Yönetici Ofis Koltukları

Ergonomik Ev ve Ofis Koltukları İncelemesi

Siyah plastik gövde olarak imal edilen Uranüs Yönetici Koltuğu, insan vücuduna uygun, kavisli ve ergonomik ofis koltuğu olarak tasarlanmıştır. Ayarlanabilir baş desteği sayesinde boyun ağrılarına izin vermez. Kol hizasına göre ileri ve geri, aşağı ve yukarı, içe ve dışa ayarlanabilen kolçaklar omuz ağrılarını engeller. Gövde ve kolçaklar, darbelere karşı sağlam ve dayanıklı sert plastik malzemeden üretilmiştir.

Dayanıklılığı arttırılmış alüminyum yıldız ayakları yüksek taşıma kapasitesi sağlar. Yüksek manevra özelliğine sahip tekerlekler oldukça sessiz ve akıcıdır. Zemine zarar vermez, iz yapmaz. Senkron mekanizması sayesinde oturuş şeklinize göre sırt açısı otomatik olarak senkronize olur. Sırt açısı ve oturak yüksekliği oturma düzeneğinize en uygun noktada sabitlenebilir. Ürünümüz hakiki deri ile kaplanır ve renk alternatifleri vardır.

Gain Yönetici Ofis Koltukları

Ergonomik Ev ve Ofis Koltukları İncelemesi

Gain Yönetici Koltuğu, göz alıcı ve dikkat çeken modellerimizden biridir. Bu ofis koltukları arkaya yatan her eğimde sabitleme yapan multi-tilt mekanizmalı, amortisörlü, ekseni etrafında 360 derece dönebilen krom ayaklı ve kolçaklı ergonomik ve ortopedik ofis koltukları arasındadır. Her renkte deri veya kumaş ile üretim yapılabilmektedir.

Bu model tam anlamıyla bir patron koltuğudur. Bu etkiyi modeli ilk gördüğünüz anda da anlayacaksınız. Bu özel etki modelin ayrıntılarında, hatlarında bulunmaktadır. Model uzun sırtlıdır. Çok özel dikişler ile hazırlanan bir sırt deseni ve minder deseni bulunmaktadır. Bu desenler ofis koltukları modellerine hareketlilik katmaktadır.

Sparkle Yonetici Ofis Koltukları

Ergonomik Ev ve Ofis Koltukları İncelemesi

Alüminyum U ayaklı ve cilalı ahşap kolçaklı Sparkle yönetici koltuğu şık ve modern tasarımı ile seçkin estetik anlayışınızı ofisinizde gözler önüne seriyor. Kavrayıcı sırt bölgesi ile sırt ve bel ağrısı çekmenizi engeller. Son derece konforlu döşemesi ile uzun süre oturduğunuzda dahi hiçbir rahatsızlık vermez.

Kaliteli sünger ve suni deri kaplaması ile uzun yıllar kullanıma uygun bu ofis koltukları ile misafirlerinizi rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Suni deri döşemesi üzerinde kir ve leke tutmaz, rahatlıkla temizlenebilir.

Deri olmasına rağmen hiçbir şekilde terletme yapmaz. Standart siyah suni deri kaplama ile imal edilir. Farklı renk seçenekleri için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Goal Çalışma Ofis Koltukları

Ergonomik Ev ve Ofis Koltukları İncelemesi

Goal çalışma ofis koltukları, modern tasarımı ile ofislerinizin havasını bir anda farklı bir boyuta taşımanıza yardımcı olur. Ofisiniz ya da eviniz için rahatlığın yanı sıra iyi bir imaj sunan ve kaliteli hizmet veren firmayla çalışma ayrıcalığına eriştiklerini bilirler.

Üstelik bu ofis koltuklarını ofisinizin dekorasyonuna uyan renklerde ve modellerde seçebilme imkanınız vardır. Kaliteli sünger kullanılarak kaliteli kumaş ile döşenen ofis koltukları geniş oturağı ile rahat bir oturuş sağlar.

Ayakları krom malzeme ile imal edilmiştir. Tabanında bulunan lastikler sayesinde de zemine zarar vermez ve sürtünme yapmaz. Farklı renk seçenekleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Eon Çalışma Ofis Koltukları

Ergonomik Ev ve Ofis Koltukları İncelemesi

En iyi ve kalite malzemelerle, dayanıklı bir yapıda üretilen Eon fileli ofis koltukları, full donanım özelliklerine sahiptir. Çalışanları uzun süren işlerde rahat ettirmek için tüm detaylar özenle düşünülmüştür. Siyah plastik gövde ile üretilen bu ofis koltukları insan anatomisine uygun, kavisli ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Yerleşik bel desteği sayesinde bel ve sırt ağrılarının oluşmasına engel olur.

Kızak mekanizması sayesinde, oturma derinliğini ileri ve geri ayarlayabilmektesiniz. Gövde ve kolçaklar, darbelere karşı sağlam ve dayanıklı sert plastik malzemeden üretilmiştir. Denge sağlaması ve her yöne kolaylıkla hareket edebilmesi için beş kollu alüminyum yıldız ayak kullanılmıştır. Her renk kumaş, file ile üretilen ofis koltukları temizlemesi kolay ve yıllarca kullanıma uygundur.

Detaylı bilgi için sitemizi ziyaret ederek ürünlerimizi inceleyebilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

Ofis Koltukları

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir