Clash of Clans’ta Kalkan Savaş Yapmadan Nasıl Kaldırılır?

Clash of Clans’ta savaş yapmadan kalkanı kaldırmak son güncellemeden sonra mümkün hale geldi. Bu yazımızda bunu nasıl yapacağınızı anlatacağım.

Screenshot_2015-12-14-08-34-38

Clash of Clans’a gelen büyük çaplı güncellemeden sonra Clash of Clans’ın kalkanını el ile kaldırmak mümkün. Bunu yapmak için sadece oyuna yeni eklenen bir butona basmak. Butona bastığınız zaman size bir soru soruyor. Kalkanı kaldırmak istiyor musunuz diyor. Eğer onay verirseniz kalkan yok oluyor. Bu buton kalkan simgesinin yanında yer alan kırmızı renkli eksi işareti. Bu eksi işaretine tıkladığınız zaman kalkan yok oluyor. Peki, böyle bir yenilik oyuna neden gelmiş? Kim köyüne saldırmalarını ister ki? Kim var olan, bazen yeşil elmaslarla aldığımız ücretli kalkanları kaldırmak ister ki? Bu mantıksız olur. Hatta saldırı yapmamıza rağmen kalkmayan kalkan geldikten sonra bu işaret daha da saçma hale gelmiş.

Siz kullanıyorsanız kalkan kaldırma butonunu neden kullanıyorsunuz? Acaba kaldırdığınız zaman size farklı şeyler mi veriyor? Yeşil taş gibi parayla alınabilen kıt ganimetlerden mi bağışlıyor acaba? Oyun o kadar yenilik yaptı ki bu yeniliği de oyundan beklerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir