En İyi 5 WordPress Avukat Teması – Hukuk WordPress Tema Önerileri

Temapazari.com 2014 yılından beri alanında uzman bir şekilde profesyonel WordPress temaları ve web yazılımları üretmektedir. Üretimlerini üstlendikleri her temalar SEO uyumlu bir şekilde Google ve diğer arama motorlarına optimize edilerek insanlara sunuluyor. Birçok önceliği olan WordPress Tema, kullandıkları minimalizm, hız ve profesyonellik uzun süreli olarak sitenizin güncel kalmasını, ziyaretçilerinizi kolaylıkla etkileyebilmenizi sağlamaktadır.

Tema Pazarı, satışta olan temalarından farklı olarak şahıs veya firmanıza özel tasarımlarda yapabilmektedir. Kendi yazılımlarında kullandıkları her detaylar müşteri deneyimini geliştirerek insanlara daha kolay hitap edebilmektedir. Bu yazımızda detaylı bir şekilde anlatacağımız En İyi 5 WordPress Avukat Temaları arasında Temapazari.com’un sunduğu eşsiz temalarda yer almaktadır. Hadi gelin bu temaları yakından inceleyerek bakalım.

En İyi Hukuk Bürosu & Avukat WordPress Temaları

WordPress Avukat Teması, sitenize gelen ziyaretçileri direkt olarak içeriklerle karşılaştıracak ve hizmetinizi kolaylıkla açıklayabileceğiniz bir temadır. Temalar içerisinde kolay panel kullanımı sayesinde istediğiniz ayarlamaları kolayca yapabilirsiniz. Bununla birlikte temalarda kullanılan modern yöntemler, yüksek SEO skorları almanızı da sağlayarak tarayıcılara uyumlu hale getirilmiştir. Bütün bunları bir arada sunan Temapazari.com ile sizler de harika bir web sitesi kurabilirsiniz.

   1- Arkham

Arkham teması, temel olarak Hukuk Müşavirleri, Hukuk Büroları ve Avukat alanında hizmet gösterenler için profesyonel bir temadır. Temada kullanılan her tasarımsal detay direkt olarak gözünüze çarparak deneyimi artıracaktır. Ayarlarınızı detaylandırma konusunda ise temanın sunduğu esnek panel sayesinde zorlanmadan değişiklik yapabilirsiniz.

En İyi 5 WordPress Avukat Teması – Hukuk WordPress Tema Önerileri

Modern Arkham Avukat Teması, hem kullanıcı deneyimi hem de arama motorları tarafından özen gösterilen hıza göre optimize edilmiştir. Ayrıca tema, Google Mobil Uyumluluk Testi’ni de başarıyla geçen eşsiz WordPress temalarındandır. Tek tıkla kurulum özelliği sayesinde demoyu kurarak, bütün temanın tasarımını ve işlevsel özelliğini de görebilirsiniz.

   2- Fethi

Listemizin ikinci sırasında minimal ve esnek tema seçenekleri bulunan Fethi – WordPress Avukat Teması geliyor. Tema en ince ayrıntılarına kadar düşünülerek tarayıcılara uyumlu hale getirilmiş. İçerisinde kullanılan yazılımsal bütünlük sayesinde WordPress SEO eklentileri ile uyumlu olarak kullanılabiliyor.

En İyi 5 WordPress Avukat Teması – Hukuk WordPress Tema Önerileri

Fethi temasını kullanırken değişiklik yapmak istediğiniz zaman direkt olarak sistemin size sunduğu paneli kullanabilirsiniz. Panel içerisinden sitede özel ayarlamalar yapabilir, kendinize özel hale getirebilirsiniz. Bunun yanında temanın daha farklı özelliklerini de şu şekilde sıralandırabiliriz:

 • H etiketlerinin öncelikli olarak kullanımı
 • SSL & HTTPS uyumlu
 • Meta ve Open Graph etiketlerinin kullanımı
 • Yoast SEO, All in SEO ve diğer SEO Eklentileriyle uyumlu

   3- Aren

Aren WordPress Avukat Teması, çoklu renk seçenekleriyle oluşturulan ve en çok tercih edilen WordPress temalarından bir tanesidir. Tema birçok bileşeni sayesinde yapımcı firma olan Temapazari.com sayesinde direkt olarak güncelleme alabilmektedir. Temayı tek tıkla kurulum özelliği ile kurduktan sonra herhangi bir kod bilginiz yok ise endişelenmenize gerek yoktur. Temanın özel olarak sunduğu panel sayesinde herhangi bir kod bilginiz olmadan ayarlamalar yapabilirsiniz. Bu panelde; renk ve yazı stili ayarları, menü ayarları, başlık ayarları ve görsel ayarlamalar yapabilirsiniz.

En İyi 5 WordPress Avukat Teması – Hukuk WordPress Tema Önerileri

Aren WordPress Teması hem mobil hem de masaüstü arama sonuçlarında şirketinizi öne çıkarmayı sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Her türlü ayrıntının düşünüldüğü tema, responsive tasarım tekniği ile kodlanmıştır. Bu sayede bütün bilgisayarlar, telefonlar, tabletler vb. ekran boyutlarındaki cihazlarda sorunsuz şekilde çalışır. Elbette özellikler bunlarla da sınırlı kalmamaktadır. Temanın kendi sitesine giderek detaylı inceleme yapabilir, eşsiz temadan direkt olarak faydalanabilirsiniz.

   4- Musa

Musa WordPress Avukat Teması, kodlama bilgisi olmayan herkese hitap eden eşsiz temalardan bir tanesidir. Temayı kullanmak isteyen Avukatlar, Hukuk Müşavirleri, Danışman ve daha farklı Hukuk Büroları kullanabilirler. Temada kullanılan pratik sayfa yapısı sayesinde herhangi bir zorluk yaşamadan şirketinize özel hale getirebilirsiniz.

En İyi 5 WordPress Avukat Teması – Hukuk WordPress Tema Önerileri

Musa WordPress Teması, yapıcı firma olan Temapazari.com sayesinde devamlı olarak güncellenerek yenilenmektedir. Bu sayede etkin çalışma düzeneği kuran sistem, sitenizin de güncel kalmasını sağlayarak yardımcı oluyor. Bu yazımızda bahsettiğimiz bütün temalarda diğer temalarda göremeyeceğiniz özellikler bulabilir, her birinden kolaylıkla yararlanabilirsiniz. İşte bu harika ve profesyonel WordPress tema ayarlarından bazıları:

 • Özel tasarım seçenekleri
 • Hizmetler sayfası
 • Blog
 • Mobil uyumluluk
 • Özel menüler
 • Özel widgetlar
 • Özel eklenti desteği

   5- Themis

Geldik listemizin son ve eşsiz temalarından olan Themis WordPress  Avukat Temasına. Themis, çok sayıda etkileyici özelliklerle dolu bir temadır. Tema günümüzdeki WordPress yapılarına göre oldukça sade ve minimal görünmektedir. Temayı sitenize direkt olarak yükleyebilmek için sunulan tek tıkla kurulum sayesinde herhangi bir vakit geçirmeden yükleme yapabilirsiniz. Bu sayede hem zamandan tasarruf edebilir hem de hızlı bir şekilde sitenizi başlatırsınız.

En İyi 5 WordPress Avukat Teması – Hukuk WordPress Tema Önerileri

Temanın içerisinde olan kod yapısı, tüm ortamlarda en iyi performansı vermesi için optimize edilmiştir. Ayrıca tema, çeşitli kodlama doğrulayıcıları tarafından desteklenerek kontrol edilmektedir. Tema içerisinde Anasayfa, Hakkımızda, Ekibimiz, Hizmetlerimiz, Blog ve İletişim sayfaları yer almaktadır. Elbette bu sayfaları daha farklı şekilde biçimlendirebilir, kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir