Blog Teknoloji Haberleri

Zalman ZM-NS2000 Laptop Soğutucu İnceleme

Merhaba sevgili aorhan okuyucuları. Uzun aradan sonra sizlerle ürün inceleme ile karşınızdayım. Uzun ara oldu çünkü gerek yeni ürün alamamam gerekse ajansları beni unutmasından dolayı ürünleri ele alıp inceleme fırsatım olmuyor.

Evlilik sonrası ürünleri artık alırken bütçeyi düşünerek ve artık ev giderlerini hesaba katarak aldığım için ihtiyacım olacak şekilde ediniyorum. Bu süre zarfında 3 ürün aldım. Bunlardan birisi laptop soğutucu. Diğer ürünleri de yakında hazırlayıp sizlerle paylaşacağım.

IMG_3696

Konumuz olan laptop soğutucuyu uzun süredir kullanıyorum. Evlilik sonrası masaüstünü fazla kullanmamam nedeniyle laptop kullanmaya başladım. bu bilgisayarda da biraz hantallık olması ve dizüstünde ısınmadan dolayı rahatsız olmam nedeniyle soğutucu almaya karar verdim.

Bu ürünü de hemen biraz araştırma ile aldım. Nedense laptop soğutucuları bana itici gelmiştir. Ama mecburi olarak aldım ve memnun kaldım. Ürün görevini layıkıyla yerine getiriyor. Şöyle diyebilirim üflenen hava önde dışarıyada çıktığı için sürekli hava üflemesinden rahatsız bile oluyorum diyebilirim. Ufak esinti kış günlerinde beni birazcık huylandırıyordu 🙂 Yazın güzel olacaktır ama 🙂 Şimdi yazın başlangıcında bu güzel soğutucu laptopu soğutmakla kalmamakla ayrıca bir usb hub görevide üstleniyor.

Tavsiye Yazı:  Samsung Galaxy S4'ten Yeni Video!

IMG_3698

Üzerindeki ayarlanabilir anahtar ile hava akışını ayarlayabilirsiniz. Altındaki ayarlanabilir stand sayesinde masaüstünde kullanmanıza da yaradığını söylemek isterim.

Ürün sessiz ve gerçekten soğutan bir alet. Ürünü de bu arad webdenal.com aracılığıyla aldım. Ürünün elime ulaşması konusunda da sıkıntı yaşamadım.

Genel olarak tavsiyem ürün ihtiyaca yönelik fiyatına göre alınabilir üründür.

Esen kalın.

Yorum Yazınız

*

2 Yorum

  • Zalman ZM-NS2000 ‘i değil, genel olarak soğutucu fanları anlatmışsınız. Kesinlikle başlığına göre şaşırtıcı ve yanıltıcı bir yazı.

    • Yazıyı detaylı okumadınız sanırım, tüm özelliklerini anlattım. Zaten ürün soğutucu, bir cep telefonu incelemesi vs. değil. Yine de görüşünüz için teşekkür ederim, keşke isminizi yazma cesaretiniz olsaydı.