Youtube Üzerinde Kitlenizi Arttırmak İçin Etkili Web Sitesi

Günümüzde sosyal medya üzerinde yer almak ve o ortamda daha fazla kişi tarafından takip edilmek büyük önem taşıyor. Facebook, Twitter gibi uygulamaların yanında fotoğraf paylaşımı yapma üzerine inşa edilmiş olan instagram yeni bir sosyal medya platformu olarak diğerlerini geçmeye bile başladı denebilir. Her ne kadar fotoğraf paylaşımı üzerine kurulmuş olan bir sosyal medya platformu olsa da instagram, gelişen ve büyüyen yapısı ile kullanıcısının takipçileri ile iletişim halinde kalabileceği kocaman bir ağ haline gelmeye başladı. Bazı kullanıcılar kişisel hesapları üzerinden bunu gerçekleştirmeyi seçerken ticari rekabet içerisinde bulunan firmalar da artık instagram ortamının önemini kavrayarak müşterileri ile iletişim noktasını instagram üzerinden kurmaya başladı. Bu alanda yer alıp takipçi sayısını daha yükseklere ulaştıran firmalar başarılı bir reklam, iletişim noktasını yakalamış oluyor.

Youtube Üzerinde Kitlenizi Arttırmak İçin Etkili Web Sitesi

İnstagram takipçi sayısını artırmak isteyen kişi ve kurumlara yönelik olarak instagram takipçi satın alma olanağı dahi veriliyor.

Fotoğraf paylaşımları ile insanların ilgisini çekebilmek ve takipçi sayısında artış yaşamak istiyorsanız instagram üzerinde faal olmak durumundasınız. Takip ettiğiniz kişi sayısını yukarılara çekmek için daha fazla kişi ile takipleşmek durumunda kalabilirsiniz. Bunu yaparken takip ettiklerinize yorumlar yapmalı, yerli yada yabancı kullanıcı seçimlerini iyi ayarlamalı, insanların ilgisini yakalayabilmek adına daha ilgi çekici fotoğrafları seçerek bu sosyal medya ortamına yükleyebilmelisiniz. Bu çalışmalar sonunda instagram takipçi sayınızın artmaya başlayacağı söylenebilir. Ancak unutulmaması gereken şey takipçi sayısının, kısa bir ilgisizlik sonucu dahi düşmeye başlayabileceğidir. Bu nedenle instagram ortamı, faal olmadığınız her an takipçi kayıpları yaşabileceğiniz bir ortamdır. Artık instagram takipçi satın alma olanağı veren instatakipci.com sitesi aracılığı ile instagram takipçi sayısını dert olmaktan çıkarma olanağınız bulunuyor. Takipçi satın alma yoluna giderek fotoğraf paylaşımlarınızda daha fazla kitleye ulaşma olanağını yakalayabilirsiniz. Takipçi alma yolu ile; yerli yada yabancı yarım milyona yakın bir instagram kullanıcını dikkatini çekebilir, beğeni alma olanağı yakalayabilir ve bir instagram fenomeni olmanın adımlarını atabilirsiniz.

İnstatakipci.com ile yapacağınız instagram takipçi satın alma çalışmasında, işinde profesyonel sosyal medya danışmanları ile çalışacaksınız. Sadece takipçi satın alma hizmeti almak yanında dilediğinizde size özel çalışmalar da gerçekleştirme olanağı elde edebilirsiniz. Uygun fiyatlar ile takipçi satın alma yapabileceğiniz instatakipci.com sitesinde; tüm instagram kullanıcıları için ihtiyaç duydukları takipçi ve beğeni, haftanın 7 günü 24 saati müşterilerine canlı destek vererek ulaştırılıyor. Instagram takipçi satın alma konusunda bu ayrıcalıklı hizmetleri ile Türkiye’deki tek servis olarak dikkat çekiyor. Instagram takipçileri için; Türk veya dünya üzerinde yabancı kullanıcı seçimi, paylaşılan fotoğraflara özel yorum çalışması hizmeti, takipçi almada hedef kitle cinsiyet seçeneği, %100 gerçek takipçi ve beğeni gibi seçenekler instatakipci.com ile hizmet olarak veriliyor. Üstelik takipçi satın alma işlemlerinde kredi kartı, kanka havalesi, EFT seçenekleriyle ödeme imkanı veriliyor.

https://www.instatakipci.com/youtube/abone-satin-al

7 Comments

 1. Avatar of Ali Demir Ali Demir dedi ki:

  Merhaba AÖF Web Tasarımı ve Kodlamadan mezun olduktan sonra kpss de 3249 kodunu kullanabiliyor muyuz yoksa sadece 3001 kodu mu geçerli oluyor. Kolay gelsin.

 2. Avatar of özkan yıldızhan özkan yıldızhan dedi ki:

  Ahmet Bey yazınız için teşekkürler tekrardan. 2009 lisans mezunuyum muafiyet seçili dersler şu şekilde;
  İNGİLİZCE I – İNG101U
  İNGİLİZCE II – İNG102U
  ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I – TAR201U
  ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ II – TAR202U
  TÜRK DİLİ I – TÜR201U
  TÜRK DİLİ II – TÜR202U
  ama benim okulda gördüğüm derslerin kodları değişik gibi mesela ing I1101 diye geçiyor bunlar aynı değil mi?

  1. Avatar of Ahmet Orhan Ahmet Orhan dedi ki:

   Özkan Bey merhaba, her okulda farklı kod olabilir önemli olan içerik ve kredisi sayısıdır.

 3. Avatar of erkin erkin dedi ki:

  bildisayar teknikerliği ünvanı almak için hangi bölü gerekli
  Web Tasarımı ve Kodlama
  Bilgisayar Programcılığı Bölümü

  1. Avatar of Ahmet Orhan Ahmet Orhan dedi ki:

   Bilgisayar programcılığı olabilir ama net bilgim yok.

 4. Avatar of Burçin Burçin dedi ki:

  Merhaba ben endüstri mühendisliği okuyorum.Açık öğretimden bilgisayar programcılığı mı yoksa web tasarımı kodlama mı okuyacağıma karar veremiyorum.Dgs düşündüğüm için kafam karışıyor çünkü bilgisatar programcılığı daha çok muaf veriyor.Siz endüstri müh okusaydınız hangisini tercih ederdiniz lütfen cevaplayın. TEŞEKKÜRLER

  1. Avatar of Ahmet Orhan Ahmet Orhan dedi ki:

   Burçin Hanım bilgisayar programcılığını öneririm. İlgili konu hakkında yakında soru cevap videom olacak. Youtubeda takipte kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir