İnternet Mobil Cihazlar

Youtube Kanalınızı Telefondan Nasıl Yönetirsiniz?


Youtube uzerinde içerik paylaşmak video hazırlayıp internette özellikle popüler sosyal video paylaşım kanalı Youtube uzerinde paylaşmak oldukça yaygın hale geldi. Bizde bu yazida sizlere bu içeriğinizi telefondan her zaman her yerde nasıl düzenlersiniz, nasıl kontrol edersiniz, nasıl ayarlarsiniz konusundan bahsedeceğiz.

Youtube mobil uygulaması video düzenleme kanal ayarlama konusunda sizlere sınırlı bir imkan sunuyor. Örneğin sadece isimde ve aciklamada basit düzenlemeler yapabiliyorsunuz. Peki youtube kanalınızı mobil cihazinizdan detaylı şekilde nasıl düzenlersiniz ve istatistikleri kontrol edebilirsiniz?

Google’in bunun için özel bir uygulaması var. İçerik Stüdyosu adını verdiği bu uygulama sayesinde yapabildikleriniz şunlar,

1. Yüklenmiş bir video üzerinde her türlü değişiklik. Reklam yayınlama ayarları dahil.

Tavsiye Yazı:  Samsung gerilemeye devam ediyor

2. İçeriklerin istatistiklerine bakma. İçerik Stüdyosu uygulaması sizlere detaylı istatistikler sunar elde ettiginiz gelirden izlenme sayısı ve izlenme süresi gelen aboneler vs her türlü istatistiği görmek mümkündür.

3. Yorum cevap verme okuma. Yorumları beğenebilir okuyabilir cevap verebilirsiniz.

4. Detaylı video istatistikleri. Bir video icine girerek her türlü istatistiğini görme fırsatı veriyor.

5 Oynatma listelerini yönetin. İçerik Stüdyosu sizlere oynatma listesi yapma ve yönetme imkanı sunuyor.

Bu özellikler sayesinde youtube a attığınız bir video ile ilgili herşeyi artık cep telefonunuz üzerinden halledebilirsiniz.

Youtube İçerik Stüdyosu indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.google.android.apps.youtube.creator

Yorum Yazınız

*