Tasarım ve Yazılım

Yeni Mağazanız Ücretsiz PrestaShop Otomobil, Jant ve Lastikçi Teması.

Özenli bir şekilde hazırlanmış web sitesi günümüzde modern tasarım trendleri ile çekiciliği sunmak ve kullanıcıların aklında unutulmaz bir izlenim bırakmak adına gerçekten muhteşem olacaktır.  Sanal ortam ile gerçek ortamın aslında bir farkı yoktur, sonuç itibari ile sanal ortamı yönetenler ve bu ortamın bir ortağı olan herkes, potansiyel bir müşteridir. Bu yüzden bir web sitesinin görünümü ve kullanım kolaylığı sizi rakipleriniz arasında fark edilebilir kılmalıdır. Aslında bu yazıda sizlere bahsetmek istediğim şey tam olarak ta bu, modern bir çevrim içi sağlam bir çevrimiçi mağaza!

Eğer siz otomobil sektörünün bir parçasıysanız ve bir çevrimiçi bir mağaza kurma  ya da var olan mağazanızın  tasarımını güncellemek adına burada Ücretsiz PrestaShop Otomobil Teması‘ndan faydalanabilirsiniz. Aslında bu tema her ne kadar Otomobil sektörüne hizmet ediyor gibi görünse bile, küçük özelleştirmeler ile birlikte Sanayi, Mimarlık, İç Dizayn ve Mobilya veya çevrim içi herhangi bir projeniz için oldukça basit bir şekilde düzenlenebilir ve kullanılabilir.

Bu tasarım kesinlikle ürünlerinizi en iyi şekilde çevrimiçi müşterileriniz ile yardımcı olmak adına bilgece hazırlanmıştır. Mağazada bulunan vitrin kesinlikle müşterilerinize en son ürünlerinizi sunmanız için size en iyi şekilde hizmet edeceğinden emin olabilirsiniz.  Üstün tasarım tekniklerinin kullanılmış olduğu bu tema size daha önce de bahsettiğim gibi modern çağın tüm ihtiyaçlarını en kusursuz şekilde sizlere sunuyor, bu anlamda tema’nın Responsive (duyarlı) düzeni hiç bir müşteriyi kaçırmamanız adına hizmet vermektedir. Yani bunun anlamı web sitenizin ziyaretçileri hangi cihaz ve hangi ekran çözünürlüğünden gelirse gelsin tasarım sıvı bir şekilde kendisini yeniden düzenleyecek Masaüstü cihazların dışında mobil ve tabletler üzerinde de harika bir kullanıcı deneyimi sunacak. Günümüzde internet kullanıcıların %50’ sinden fazlası artık taşınabilir cihazlar üzerinden internete giriyor. Daha fazla kullanıcıya etkileyici bir hizmet vermek adına etkileyici bir çözüm!

Tavsiye Yazı:  Ücretsiz Wordpress Blog PSD Teması

Aslında bu tema ile ilgili bir çok etkileyici özelliğinden bahsedebiliriz. Örnek olarak Paralaks Efekti, Responsive Slider, Web sitesinde kullanılan etkileyici tonlar vb. Ancak sabırsızlığınızı anlıyorum ve sizleri bu temayı kendi deneyimlerini ile test ederek daha ayrıntılı olarak incelemenizi istiyorum. Sanırım fazla zaman kaybetmeye gerek yok. İşte karşınızda etkileyici görünümü ve 2015 tasarım trendlerini izleyen harika bir PrestaShop web sitesi!

 

Ücretsiz PrestaShop Jastik ve Jant Şablonu

Home-Prestashop1


DEMO    |    İNDİR
 

 

Bu benzersiz PrestaShop Tema sizlere TemplateMonster tarafından sunulmuştur. Bu temayı kullanma hakkına sahipsiniz, istediğiniz düzenlemeleri yapabilir ve farklı projelerinizde kullanabilirsiniz. Sadece tek yapamayacağınız şey onu kesinlikle satamazsınız!

Yorum Yazınız

*