Tanıtımlar

Yasaklı Siteler için Proxtik.com

yasakli-sitelere-nasil-girilirYasaklı sitelere girmek için denenebilecek sayısız yöntem mevcut. Bu mevcut yöntemlerden öne çıkanlardan birisi de proxy siteleridir. Proxy siteleri yöntemi ile herhangi bir ayarlamaya gerek duymadan istediğiniz internet sitelerine yasaklı bir site değilmiş gibi erişebilirsiniz.  Özellikle eğer bilgisayar konusunda büyük bir bilgi ve tecrübeniz yoksa Proxy değiştirme ile uğraşmak yerine bu yöntemle kısa süre içerisinde istediğiniz siteye giriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken istediğiniz internet adresini bir proxy sitesine yazmak ve ardından hemen giriş yapmaya başlamaktır.

Bildiğiniz gibi proxy sitelerinin temel mantığı yabancı bir proxy bulup sizi bu proxy üzerinden istediğiniz yasaklı sitelere giriş için geçiş yapmanızı sağlamasıdır. Bu yöntem sayesinde sizin başka hiçbir şey yapmanıza gerek kalmadan istediğiniz sitelere giriş yapabilirsiniz. Üstelik bu yöntem ile ne bilgisayarınıza bir şey indirmek zorundasınız ne de başka bir işlem ile uğraşmak zorundasınız.

Tavsiye Yazı:  En Uygun Drone Fiyatları Maxitekno.com’da

Tek yapmanız gereken şey proxtik.com adresine giriş yapmak ve ardından hemen istediğiniz internet adresini yazarak giriş yapmaktır. Hemen istediğiniz internet sitesine sanki yasaklı değilmiş gibi giriş yapabileceksiniz. Böylece

Yorum Yazınız

*

2 Yorum