Xiaomi Mi 9 Performansı Nasıl?

Yeni telefon alacaklar, biraz daha beklemek isteyebilirsiniz çünkü Xiaomi yeni cihazını satışa sunmak üzere. Neden bu cihazı bekleyeyim diyenlere cevabımız şu olacaktır; bu güne kadar üretilmiş en performanslı cihaz. Zira Antutu sonuçlarını gördüğünüz zaman buna eşdeğer şu sıralar başka cihaz olmadığını göreceksiniz. Cihazın çıkışının ardından yayınlanancak aylık Antutu testlerinde cihazın ilk sırada olması bekleniyor. O zamana kadar daha iyisi üretilmez ise durum böyle.

Xiaomi Mi 9’a gücünü veren işlemci Snapdragon 855 oluyor. 7nm teknolojisiyle üretilen bu işlemci 8 çekirdekli yapısıyla birlikte 2.84 GHz hıza erişebiliyor. Bu da piyasayı alt üst ediyor. Galaxy S10’un da bu işlemciden kullanacağını ekleyelim.

Xiaomi’nin yetkilileri Çin’de Antutu sonuçlarını paylaştı.

Xiaomi Mi 9 Performansı Nasıl?

Skor bu, lakin sıkıntı şu; bu skor hangi modele ait. Ram boyutu nedir? Bunlar ortaya çıktığı zaman daha mantıklı bir karşılaştırma yapmak mümkün olacak. Fark şu şekilde ortaya çıkıyor ki aynı işlemciyle Lenovo Z5 Pro GT 368.480 puan alabiliyor. Burada belki ram miktarı etkili oluyordur diye düşünüyorum.

Her şekilde Xiaomi Mi 9 2019’un en performanslı cihazlarından olacağı kesin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir