Teknoloji Haberleri

Xbox Live Gold Üyeliği İle Her Ay Ücretsiz Oyun Şansı!

Microsoft’un oyun konsolu Xbox genişleyen oyun kütüphanesi ve imkanlarıyla kendini geliştirmeye devam ediyor. Oyun pazarındaki gücünü korumaya devam eden Xbox kullanıcılarına sunduğu yeni imkanlarla bir adım ileride gitmeye çalışıyor.

b6ddce37-86ae-4072-b73e-0e433d93acdf

Xbox Live Gold üyeliğine ücretsiz oyunlar veren Microsoft çok güzel bir oyun deneyimiyle kullanıcılarının karşısında. Farklı oyun konsollarında para ödeyip oyun almak zorunda kalan kullanıcılar Xbox ile bedava oyun oynama fırsatını yakalayabilecekler. Ayrıca sadece bir defa değil. Her ay bir bedava oyun oynama şansınız var. Sadece bedava oyun imkanı ile sınırlı kalmıyorsunuz. Xbox Live Gold üyeliğini alırsanız gelişmiş çok oyunculu oyunlardan faydalanabileceksiniz. Dünyanın her yerinden oyuncularla deneyimlerinizi paylaşabileceğiniz bu sistemi kullanabilmek için sadece Gold üye olmanız gerekiyor.

Eğer Xbox Live’a Gold üye olursanız mağazada ücretli satılan oyunları ucuza satın alabileceksiniz. Gold üye olduğunuz için mağazadaki oyunlarda özel indirim elde etmiş olacaksınız. Gold üyeliğin en güzel avantajlarından biri olarak bunu gösterebiliriz. Gold üyelik almasanız ne olur? Her oyuna tam para ödersiniz. Her ay bir adet bedava oyundan faydalanamazsınız. Çok oyunculu oyunlardan istediğiniz gibi faydalanamazsınız.

Tavsiye Yazı:  Samsung Galaxy S4 Mini ve S3 Mini Karşılaştırması

Sadece oyun oynamıyorsunuz. Xbox Live Gold üye olduğunuzda oyunlarınızı evinizdeki diğer oyuncularla paylaşabilirsiniz. Sadece bir adet Gold üyelik almanız yeterlidir. Sizin hesabınızdan evinizdeki diğer oyuncular da faydalanabilir.

Xbox Live’ın avantajları sizi karlı çıkarmak için hazırlanmış. Muhteşem oyunlardan ve imkanlardan faydalanmak için sadece Gold üye olmanız yeterli.

Yorum Yazınız

*