hosting
Tanıtımlar

WordPress Hosting Nasıl Satın Alınır?

Bir web sitesi oluşturmak istiyorsanız ve genel olarak bir yazılım bilgisine sahip değilseniz hazır uygulamaları tercih edeceksinizdir. WordPress uygulaması birçok web site tarafından kullanılmaktadır. Kullanım ve çalışma yapısından dolayı çok fazla tercih edilen bu uygulama, milyonlarca sitenin yapısını oluşturmaktadır. Bu uygulama yaygınlaştıkça hosting yapılarıda bu uygulamaya göre şekillenmeye başladı. WordPress uygulaması için özel yapılandırılan hızlı ve uygun hosting paketleri günümüzde oldukça yaygınlaşmaya başladı.

Sizlere önereceğim bu paket en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Turhost olarak WordPress uygulama yapısında hosting optimize etmekte gerçekten iyi işler başardığını söyleyebilirim. Bu yapı içerisinde hız ve işlem performansı açısından gayet başarılı olan WordPress Hosting paketleri, en çok tercih edilenler arasındadır. Şimdi bu hosting paketini nasıl satın alabilirsiniz. Bunu sizlere kısaca göstermek istiyorum.

 

WordPress Hosting Nasıl Satın Alınır?

Öncelikle Turhost.com adresinde “Hosting” kategorisinin altından “WordPress Hosting” bölümüne tıklayınız.

Oluşturulan paketlerden size uygun olanı tercih edip “satın al” butonuna tıklayarak sepet kısmına ilerleyiniz. ( Kişisel bir blog sitesi kurmak istiyorsanız eğer, bireysel başlangıç paketini tercih edebilirsiniz. Daha sonrasında yetersiz gelmesi durumunda yükseltme yapabiliyorsunuz.)

Tavsiye Yazı:  Cumhuriyet Bayramı'nda Mavi Oyunlar

Satın al dedikten sonra bir adet domain seçmenizi isteyecektir. Hosting paketini bir alan adı olmadan satın almanız mümkün değil. Bir alan adı seçip sorgulaya basın ve devam edin.

 

Seçim yaptıktan sonra sepet kısmında siparişi onaylayarak devam edin ve hesap oluşturup ödemenizi yapabilirsiniz. Ödeme sonrasında hosting ve alan adı otomatik aktif olacaktır. Turhost.com tarafından hazırlanan otomatik WordPress kurulum dökümanını “buradan” inceleyebilirsiniz.

Kurulum işlemlerini tamamlayıp WordPress kullanımına başlayabilirsiniz.

Turhost.com WordPress hosting paketlerini incelemek için buraya tıklayınız.

Yorum Yazınız

*