Windows’a Kolay Driver Yüklemek ve Yüklenen Driver’ları Güncellemek

Windows işletim sistemli bilgisayarlarımız bildiğiniz gibi driver olmadan ekipmanları çalıştırmıyorlar. Örneğin ses driverlarını kurmadan hoparlörlere ses yansıtmanız mümkün değil. Bunun gibi birçok ayrıntı için driverlara ihtiyacınız var. Detaylar haberimizde.

driver

Driverlar olmadan bilgisayar iskeletsiz bir insana benzer. Bu nedenle donanımlarınızın düzgün çalışabilmesi için onlara ihtiyacınız var. Normal şartlarda driverlar aldığınız bilgisayarın içinde CD ile birlikte verilirler. Ancak benim gibi toplama bilgisayar kullananlar ne yapacaklar? Aldıkları her ekipmanın ayrı bir CD’si var. Oradan yükleyebilirler. Hadi onu yüklediler, peki güncellik konusunda ne yapacaklar? Driverları güncel tutmaları gerek yoksa yeterince iyi çalışmazlar. İşte bu konuda sizlere yardımcı olmak için buradayım.

Sizlere önereceğim bir program ile bilgisayarınızı güncel tutabilirsiniz. Driver Booster 3 isimli yazılım bilgisayarınızdaki sürücüleri güncel tutar. Güncel sürücü mevcut olduğu zaman size haber verir ve yüklemenizi önerir. Yazılımın bedava ve ücretli seçenekleri bulunmakta. İstediğiniz sürümünü edinebilir ve bilgisayarınızı güncel tutabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir