Whatsapp’ta Rahatsız Edilmeden Sohbet Etme Nasıl Yapılır?

Whatsapp üzerinden çok mu rahatsız ediliyorsunuz ya da cevap vermek istemediğiniz ama çevrim içi olduğunuz zaman vermek zorunda kaldığınız insanlar mı var? Bunların hepsinin çözümü bulunuyor. Whatsapp’ta son görülme yani bir arkadaşınız sizin en son ne zaman Whatsapp’ı açtığınızı ve çevrim içi olduğunuzu görebiliyor ki bunu kapatmak mümkün. Ayrıca okundu görüldü bildirimlerini kapatmak da mümkün. Son olarak anlık olarak çevrim içi olma durumunuzu kapatmanız da mümkün. Şimdi nasıl yapıldığını anlatalım.

Son görülme ve okundu bilgisini ayarlar kısmında basitçe kapatabiliyorsunuz. Peki çevrim içi olduğunuzda bunu nasıl gizleyebilirsiniz? Ayarlar – gizlilik – durum yolunu Whatsapp uygulamasında takip edin. Şu kişilerle paylaş satırını seçin. Burada sizden çevrim içi durumunuzu görmesini isteyeceğiniz ya da izin vereceğiniz kişileri seçmenizi isteyecektir. Hiç kimseyi seçmeyin. Kaydedin.

Bu şekilde hiç kimse sizin o an çevrim içi olup olmadığınızı göremez. Bu durumda yeni gelen bir mesaja cevap vermeniz de gerekmez. Elbette yukarıda bahsettiğimiz bütün ayarları yaptığınız zaman siz de bu ayarların size sağladığı faydalardan feragat edeceksiniz.

Whatsapp'ta Rahatsız Edilmeden Sohbet Etme Nasıl Yapılır?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir