Whatsapp Momo Nedir?

Yine sosyal medyada saçmalıklar dönmeye başladı. İnsanların çoğunun boş işlerle uğraştığı bir kez daha kanıtlandı. Bu sefer Whatsapp üzerinden Momo deliliği baş gösterdi. Sosyal medya bu kadar abartıldığından beri insanlar birbirlerini katlediyor, bazıları özçekim yapmak için canını veriyor. Şimdi de Momo insanları tehdit ediyor.

Momo kimdir?

Momo’nun kim olduğu ve insanlara neden şiddet içerikli mesajlar attığı bilinmiyor. Bir grup boş insan Facebook grubu üzerinden birbiriyle iddialaşma suretiyle yabancı bir numarayı arayıp mesaj attılar. Sonra olanlar oldu. İşte ispanya polisi olayı şu şekilde anlatıyor.

Her şey bir Facebook sayfasında başladı. Bir grup insan, yabancı bir numarayı aramak konusunda birbirlerine meydan okumaya başladılar. Birçok kullanıcı Momo’ya mesaj attıklarını ve geriye mesaj olarak şiddet içeren fotoğraf geldiğini söylediler.

Umarız Momo bu boş insanların içinde şaka yapan biridir. Görsele baktığınızda bebek düşürten cinsten olduğunu söylemek mümkün. Çocuklarınızın Whatsapp ve telefon kullanımlarına oldukça dikkat etmeniz gerektiğini de söylemekte fayda var.

Whatsapp Momo Nedir?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir