Teknoloji Haberleri

Whatsapp Görüntülü Görüşme İle İlgili Yeni Özellik

Dünyanın en çok kullanılan mesajlaşma uygulaması Whatsapp’a görüntülü görüşme ile ilgili yeni bir özellik geldi. Bu özellik sayesinde daha hızlı ve keyifli bir Whatsapp deneyimi sahibi olacaksınız. Son zamanlarda sık sık güncelleme alan Whatsapp beta 2.18.4 sürümünde yeni güncelleme şöyle;

Bundan sonra Whatsapp’ta sesli görüşme yaparken aramayı sonlandırmadan görüntülü görüşmeye geçmeniz mümkün. Hemen alt kısma eklenen bir buton sayesinde sesli görüşme esnasında anında görüntülü görüşmeye geçmek mümkün.

Gördüğünüz buton tıklandığı zaman karşı tarafa bildirim gidiyor. Sizin görüntülü görüşmek istediğinizi söylüyor. Kabul ederlerse görüntülü görüşme aktif oluyor.

Bu özellik uzun zamandır Skype üzerinden kullanılıyordu. Wahtsapp güncelleme yi kendine aldı. Yakın zaman içinde de Whatsapp’ta para kazandıracak güncelleme de gelecektir.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • Gerek yoktu bence . Normal şekilde görüntülü aramada da aynı şey yok muydu ? Kabul ederse açıyor zaten . Bu arada ben de blog yazıyorum göz atmak isterseniz yariinsanyariteknolojik.blogspot.com