Vodafone’dan Ücretsiz Mesaj Göndermek

Türkiye’de toplam 4 operatör vardır. Bunlar bir süre önce 3 taneydi. Ancak son yapılan çalışmalarla 4’e yükseldi. İsimlerini zaten biliyoruz. Söylemeye gerek yok. Bunlardan bir tanesi olan Vodafone’un bir hizmeti olan bedava SMS gönderme işlemini nasıl yapacağınızı anlatacağım.

İlk olarak www.vodafone.com.tr adresine giriyorsunuz. Bu adreste vodafone cep numaranızla ve şifrenizle giriş yapacaksınız. Şifreyi almak için ücretsiz “SIFRE” yazıp “7000” numarasına gönderin. Hemen size şifreniz gelecektir. Şifrenizle birlikte aşağıdaki resimde gördüğünüz gibi giriş yapın.

Numara ve şifrenizi yazdıktan sonra girişe tıklayın. Karşınıza gelen ekran aşağıdaki gibi olacak.

Dediğim yere tıklayın ve karşınıza aşağıdaki ekranı getirin.

Bu ekran karşınıza geldikten sonra yapacağınız başka bir şey kalmıyor. Boşluğa mesajınızı yazıyorsunuz. Günlük 10 tane bedava mesaj hakkınız var. Sadece Vodafone numaralarına atabiliyorsunuz. Ve sadece bir sayfa. Her seferde bir sayfa yazma hakkınız var.

4 Comments

 1. ZEKİ avatarı ZEKİ dedi ki:

  Sayın yetkili oğlum askere giderken mecburi olarak askersel hattı aldık.Parasını peşin ödediğimiz halde hat bir türlü açılmadı.Manisa Alaşehir den alınan askersel hatlarını satan bayinizi kontrol etmiyormusunuz.Galiba isminiz kullanılarak dolandırıldık.Yazıklar olsun

  1. Ahmet Orhan avatarı Ahmet Orhan dedi ki:

   Zeki Bey merhaba,

   Ben vodafone bayii veya hat satışı yapan birisi değilim. Burası haber sitesi. Siz ilgili firmayı arayarak çözüm arayınız.

 2. Nebil avatarı Nebil dedi ki:

  Benim vadafon faturam 85 lira bana bu ay 170 lira geldi bu pandemi doneminde milletin nasıl sartlarda para kazandığını bilmiyorsunuz ustene üstlük siz vadafon milleti soyuyorsunuz resmen vadafon musterilerinizi gasp ediyorsunuz size verdigimiz fazla paralari kurban olduğum Allah tez zamanda sizden çıkarır vadafon a hakkimi helal etmiyorummmmm

 3. Necdet avatarı Necdet dedi ki:

  Yanımda uygulamanizdan sizlere yazamadığım için başka operatöre geçiyorum.uygulamaniz hiç mi hiç iyi degil.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir