Tanıtımlar

Vaporizer ile Sigara Bırakmanıza Yardımcı Olsun

volcano-digitE-sigara alternatifi olarak vaporizer

Tütün dumanı katran, toksik gaz ve radyoaktif partiküller içerir. Tütünün içerisindeki bu zararlı bileşenler akciğer ve diğer hayati organlar için risk oluştururlar. Siğara bağımlılığı her ne kadar da nikotin içeriğiyle ilintili olsa dahi, sigaranın içerdiği bu diğer materyaller yanma sonucu açığa çıkar ve insan sağlığına ciddi bir tehdit oluştururlar. Nikotin sakızları ve bantları her ne kadar da sigarayı bırakmakta bir aracı simülasyon görevi görse de, algıda sigaranın yerini tutamazlar. İşte bu sebeptendir ki, elektronik sigara ve bunun ardıl teknolojisi vaporizer tüm dünya da sigarayı bırakmakta bağımlılara yardım etmektedir.Geleneksel sigara deneyimini sigaranın kendisi olmadan bağımlı bünyeye bir süre daha kontrollü bir şekilde alınmasını sağlarlar. Vaporizer’ lar içlerine tütün konarak kullanıldığı taktirde bahsi geçen sağlık risklerinin tamamına karşı koruma sağlamasının yanı sıra, gerçek tütün deneyimi yaşattığı için yoksunluk hissini minimuma indirirler.

Buhurdanlık’a teknolojik alternatif olarak vaporizer

Buhurdanlık SPA merkezlerinde ya da çeşitli alternatif tedavi seanslarında sıklıkla kullanılan bir aromaterapi aracıdır. Aromaterapi çok eskilere dayanan geleneksel uygulama metotlarının günümüze nesilden nesile aktarıldığı bir geleneğin bilimidir. Bitkilerden elde edilen uçucu yağ materyalleri farklı tipte psikoloji sorunlar için veya estetik bakım aracı olarak çok uzun zamandır kullanılıyorlar. Buhurdanlık’ın bir çok yerde hangi amaca hizmet ettiği bilinmeden satılmaktadır. Genelde mumluk ile karıştırıldığı gözlemlenmiştir. Buhurdanlık mum ya da başka bir ateş kaynağının belli bir seviyeye kadar ısıttığı bir hazneye konulan bitki özlerinin buharlaşmasını sağlar. Bergamot, sarı kantaron, misk gibi bitkiler en çok tercih edilen başlıcaları olarak sayılabilir. Örnek vermek gerekirse sarı kantaron Avrupa’da oldukça popüler bir bitkidir ve yaygın kullanıma sahiptir. Bu bitki agır depresyon hallerinden, dikkat eksikliği tedavisine kadar bir çok durumda tavsiye edilmektedir. Geleneksel metotlarda çayı yapılarak tüketilen sarı kantaron’un buhardanlıklar vasıtası ile kullanılabileceği pek az kimse tarafından bilinmektedir. Vaporizer ise bu geleneksel kullanımı bir nesil öteye taşıyan teknolojik araç olarak değerlendirilebilir.
Ülkemizde ilk defa satışa çıkacak olan vaporizerları bu ay içinde açılışa özel kampanya fiyatları ile http://vaporizer.gen.tr sitesinden güvenle sipariş edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

*