Ücretsiz Woocommerce Sağlık ve Yaşam Ürünleri Teması ile Hemen E-ticaret Hayatına Başla

E-ticaret yaşamınıza yeni bir soluk getirmek istiyorsanız bugün harika bir gün. Farklı bir şeyler arayan herkes için Ücretsiz Woocommerce Sağlık ve Yaşam Ürünleri Teması. Günümüze uygun olan modern düzeni ve modern çağın ihtiyaçlarını karşılayan temiz kodlaması ile bu harika tema e-ticaret hayatınızı renklendirecek. Aslına bakarsanız bu tema her ne kadar sağlıklı yaşam ürünleri satmak adına yapılmış olsa bile, aslında onu küçük özelleştirmeler ile spor, medikal, hediyelik eşya, hobi ve elişi, endüstriyel malzeme satışı ve hayal edebileceğiniz her sektöre aslında kolay bir şekilde adapte edilebilir.

Woocommerce bildiğiniz gibi aslında WordPress tabanlıdır. Bu gerçekten güzel haber, sanırım hepimiz WordPress CMS sisteminin ne kadar popüler ve kullanışlı olduğunu biliyoruz. “WordPress ile e-ticaret olur mu?” Kesinlikle aklınızdan bu soru geçebilir ancak, ön yargılarınızı yenebilmek adına güzel bir fırsat olarak bu Ücretsiz Woocommerce Temasını deneyin.

Modern web bize ne söylüyor, bizlerin ne yapmasını istiyor? Kesinlikle bu sesi dinleyerek diğer rakiplerimizin arasından sıyrılabilir ve çok daha akılda kalıcı olabiliriz. Günümüzde olmazsa olmaz Responsive (duyarlı) web siteleri artık bir kural haline geldi. Bu tema Bootstrap ile yapılandırılmış ve Cherry Ftamework ile oldukça güçlü bir etkiye sahiptir. Responsive’nin anlamı kullanıcılarınız Mobil, Tablet, Masaüstü ya da hangi cihaz üzerinden gelirlerse gelsinler, web sitenizi harika bir şekilde görüntüleyebilecekleri anlamına gelir.  Yaşadığımız teknoloji kuşağında mobil kullanıcıların sayısı oldukça arttı ve bizler web sitelerimizi oluştururken kesinlikle onları görmezden gelemeyiz. Bu sayede daha fazla mutlu müşteriye ulaşabilmeniz kesinlikle kaçınılmaz.

Ancak, sadece web sitenizin Responsive olarak çalışması yetmez. Bunun yanında insanların aklında yer edebileceğiniz sağlam bir tasarım, akılda kalıcılığı artırarak harika bir etki yaratabilmeniz için bir anahtar olabilir. İşte bugün size sunduğumuz bu mükemmel Ücretsiz Woocommerce Sağlıklı Yaşam Teması, tasarımsal açıdan size harika bir göz banyosu yaptırabilmek adına tüm yeteneklere sahip.  Hazır retina görüntüleri ve görsel anlamda çekiciliğiyle harika bir portföy ortaya koymanıza kesinlikle yardımcı olacağına emin olabilirsiniz. Tasarımın oldukça temiz yapısı ve akıllıca yerleştirilmiş blokları ile oldukça kullanıcı dostu olduğunu kolaylıkla fark edebilirsiniz. Tam genişlikli slider, çeşitli animasyon geçişleri, Paralaks özellikli blokları ile kesinlikle size en etkili şekilde hizmet edecektir.

Kurulum ve özelleştirme konusunda, sizi hiç üzmeyeceğine emin olabilirsiniz. Bir kaç tıklama ile kolay bir şekilde temanızı kurabilir hızlı bir şekilde özelleştirmelerimizi yaparak neredeyse 3 gün içerisinde çevrim içi mağazanızı yayına sokmuş olacaksınız. Bir çok zengin özelliği ile Cherry Framework’un tadını çıkartacağınıza emin olabilirsiniz.

Şimdi, bu temanın özelliklerini canlı olarak test etmek isterseniz onun Demo görüntüsünü görüntülemek için çekinmeyin. 

Ücreetsiz Woocommerce Tema

Demo   Hemen İndir

 

Farklı özellikleri ile bu temayı özelleştirerek herhangi başka bir projenizde kullanmak için çekinmeyin. Bu tema TemplateMonster ekibi tarafından hazırlanmış ve ücretsiz olarak sizlerin kullanımı için piyasaya sürülmüştür. Bu tema ile istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Sadece onu satamazsınız!

Bu içerik Barış Hepçorman tarafından aorhan.com için hazırlanmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir