Wordpress Tema

Ücretsiz Responsive WordPress Restoran Teması – Oldukça Lezzetli Bir Tad

Güzel bir haftaya lezzetli bir başlangıç yapmak isteyen herkes için önemli bir yazı olacağını düşünüyorum. TemplateMonster‘ın yaratıcı ekibi tarafından hazırlanmış harika bir WordPress Restoran şablonu sizleri bekliyor. Harika grafikleri ile tasarımda kullanılan renkler ziyaretçiler üzerinde olabildiğince sıcak bir karşılama yaratacaktır. Bu tema genel anlamda insanları ilk bakışta etkileyebilmek ve onların web sitenize geldiklerinde daha çok bilgilendirici detayları basit bir şekilde kavrayabilmeleri için oldukça özel bir şekilde hazırlanmıştır.

Bu temanın oldukça modern ve çağdaş görünümü ve ek özellikleri ile kendine özgün bir çizgiyi tanımladığının farkına kolaylıkla varabilirsiniz. Blog sayfası, portföy seçenekleri, kolay video ve ses entegrasyonu, accordion, aarousel, isotope galerisi ve daha fazlasını bulabileceğinizden emin olabilirsiniz. Bu tema yeni bir web sitesi hayatı için gerçekten etkili olacaktır.

Kurulumu ve kullanım kolaylığı olarak ele alacak olursak, oldukça kolay ve sezgisel bir kullanıcı deneyiminin sizleri beklediğinin altını çizmek isterim. Cherry framework 3.1.4 (Türkçeleştirilmiş) ile güçlendirilmiş bu özel temanın alt yapısında Bootstrap yatmakta. Peki nedir bunun anlamı?  Masaüstü, tablet ve akıllı telefonlarda kusursuzca çalışacaktır. Sıvı düzeni sayesinde görüntülendiği her ekranın boyutunu alarak izleyicilere harika bir deneyim sunacaktır.

Tavsiye Yazı:  Teknoloji Devleri Bir Bir Avlanıyor

Bu benzersiz harika düzen ile izleyicilerin dikkatini kolay bir şekilde yakalayabilir ve bir restoran menüsü sunmak adına kesinlikle ondan yararlanabilirsiniz. İzleyicilerin ağzının suyunu akıtmak için bu WordPress teması kesinlikle akıllı bir çözüm olacaktır. Ziyaretçilerinizi daha mutlu yapabilmeniz adına bu tema üstlendiği görevi eksiksizce yerine getirecektir.

 

Ücretsiz Restoran Temasının Teknik Özellikleri

Tema sizlere de bahsettiğim gibi web üzerindeki en son gereksinimleri karşılayacak yeteneklere sahip ve tam donanımlıdır.

WordPress Motoru: 3.9.x
WordPress Uyumluluğu: 3.4.x, 3.5.x, 3.6.x, 4.0.x
Cherry Framework Versiyonu: 3.1.3
Özellikler: Yönetim paneli, Bootstrap, Cherry Framework, Responsive, WPML ready
Bootstrap Versiyonu: 2.3.1
Animasyon: HTML + JS
İşlevselliği: Blog, Portföy
Düzen: 2 Sütun
Genişlik: 1400px
Dili: Türkçe
Web Formu: İletişim Formu
Kodlama: Css3, HTML5, jQuery, LESS
Medya: Audio Player, Video Entegrasyonu

 

Anasayfa Görünümü

Ücretsiz-WordPress-Restoran-Şablonu

DEMO    |    İNDİR

 

Tema kurulumu hakkında herhangi bir sorunuz varsa yorum alanını kullanarak yardım talep edebilirsiniz. Şimdilik hepsi bu kadar bir başka ücretsiz sunumda görüşmek üzere! Ayrıca Proresyonel WordPress Temalarını Görüntüleyebilirsiniz.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • Merhaba, 450mb lık bir dosya indirdi ve standart wordpress teması gibi değil kurulumu nasıl gerçekleştireceğiz