Ücretli Firefox Ne Zaman Çıkıyor?

Firefox bildiğiniz gibi dünya çapında kullanılan önemli bir internte tarayıcısı. Chrome’un gölgesinde diğer bütün tarayıcılar gibi kalmış olsa da yine de çok sayıda kullanıcısı bulunuyor. Kar amacı gütmeyen bir kuruluş tarafından geliştirilen Firefox artık kar amacı güdüyor.

Firefox’un ücretli sürümü çıkacak

Firefox tarayıcısını yeni ve Premium özellikler kullanmak isteyenlerin şu an için belli olmayan bir ücret ödeyerek hizmet alabilecekleri şirketin ceosu tarafından açıklandı.

Premium özellikler sadece abone olanlara sunulacak. Diğer kullanıcıların normal şekilde internet tarayıcıyı kullanmaya devam edebileceği söyleniyor.

Firefox Premium özellikleri ne?

Şuan ne fiyat ne de tam olarak özellikler hakkında detaylı bilgi yok. Tahmin edilen iki özellik var. Güvenli bulut hizmeti abone olan kullanıcılara ücretsiz verilecek. Bununla birlikte yine gelişmiş bir vpn özelliği abone olan kullanıcılara ücretsiz sunulacak. Bu özelliklerin daha önce Firefox üzerinden para ile satın alınabildiğini biliyorduk. Abonelin artık para ödemesine gerek kalmıyor.

Ceo’nun yaptığı açıklamaya göre abone olan kullanıcıların alacağı hizmetler gerçekten Premium düzeyde olacak ve işe yarar nitelikleriyle dikkat çekecek. Bununla birlikte çıkış tarihi olarak Ekim 2019’u gösterebiliriz.

ücretli firefox

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir