hosting
Nasıl Yapılır ?

Turkcell BiP Web Nasıl Kullanılır?

Türkiye’nin datası Türkiye’de kalsın sloganıyla yola çıkan Turkcell herkesi yerli bir mesajlaşma uygulaması kullanmaya davet ediyor. Bunun için uygulamanın ilk önce Turkcell’den bağımsız olması şart diye düşünüyoruz. Onun dışında bu sloganla birlikte uygulama yeniliklerine devam ediyor. Yeni hizmetlerden birisi BiP Web. BiP Web’e nasıl girilir?

Bu aşamada tıpkı Whatsapp gibi yapılmış. Yani Whatsapp’tan kopyalanmış. https://bipweb.com/login adresine gidin. Elbette telefonunuzda yanınızda olmalı. Telefonunuzda BiP uygulamasını açın ve ayarlar kısmından BiP Web satırına tıklayın. Buradan QR kodunu okutun ve otomatik olarak telefonla bilgisayar hesabı eşleşecek ve bilgisayarda oturum açılacaktır.

BiP Turkcell kullanıcıları için oldukça gelişmiş bir mesajlaşma uygulaması olarak karşımızda. Özellikle konuşma yapmak için de kullanılıyor. Zira Turkcell hesabınıza BiP’te kullanılmak üzere internet yüklüyor. Normal internetiniz etkilenmeden sınırsız konuşma yapmanız mümkün.

Tavsiye Yazı:  Samsung Galaxy Note 5’e Ters Takılan S Pen Nasıl Çıkartılır?

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • Bence Telegram örnek alınsa çok daha yol alınırdı. Fakat o bile olsa Turkcell’e veriler konusunda imkansız bir şey. Ne bir açıklama, ne başka bir şey var; verimiz burada kalacakmış. Dışarıda kalmasıyla burada kalması arasındaki fark ne mesela?