Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Sorunu Çözümü

Türk Telekom Sil Süpür, sadece Türk Telekom abonelerine özel olan ve her hafta sürpriz hediyeler veren bir kampanyadır. Kampanya içerisinde dakika, SMS ve internet seçeneklerinden günlük ve haftalık olarak hediyeler kazanabilirsiniz. Çoğu abone bu sistemi kullanırken bazı sorunlar yaşayarak kampanyadan faydalanamayabiliyor. Bu sorunlardan bir tanesi olarak karşımıza çıkan Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Sorunu oldukça kolay çözümü bulunan problemlerdendir. Bugünkü yazımızda bu sorunu anlatarak çözümü göstereceğiz. Hadi başlayalım!

İlginizi Çekebilir: Türk Telekom Limitsiz İnternet Paketleri

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Sorunu Çözümü için öncelikle SMS alanına giriş yapmamız gerekiyor. Burada “5008” numarasına “Evet” yazarak SMS gönderiyoruz. Yaklaşık 10 dakika sonrasında gelen mesajda “Değerli müşterimiz, izninizi iptal etmediğiniz sürece, abonelik/yer/hatlarınızın bilgilerine göre AVEA’nın size özele indirim ve fırsatlarını iletmesi için onay verdiniz.” şeklinde bir mesaj aldıysanız rahatlıkla Sil Süpür kampanyasını kullanmaya devam edebilirsiniz.

Türk Telekom Sil Süpür Çıkmıyor Sorunu Çözümü

Bahsettiğimiz işlemden sonra herhangi bir mesaj gelmediyse ve Sil Süpür işlemlerini yapamıyorsanız daha farklı adımlar izlemeniz gerekiyor. Özellikle bu noktada Türk Telekom hattınızın iptal olmadığından, başka operatöre taşımadığınızdan ve hattınızın 4.5G olduğundan emin olunuz. Eğer ki bu şekilde de bir problem olduğunu görüyorsanız Müşteri Hizmetlerine ulaşarak destek almanız en doğru seçenek olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir