Tubazy Müzik: Youtube Mp3/Mp4 Dönüştürme Site/Uygulama

Tubazy MP3/MP4 Dönüştürücü

Cep telefonu uygulamalarında en çok aranan kelimenin “MP3” olmasına rağmen, en sıkıntılı kategorinin de MP3 olması ne acı değil mi? 🙂 Çünkü bu konuda “sorunsuz çalışan” tek bir uygulama bulmak bile çok zor. Tubazy Mp3/Mp4 uygulaması, bu sıkıntıyı ortadan kaldırmak için hazırlandı. Yerli ve yabancı müzikleri ve videoları Youtube üzerinden aratıp, çok kısa süre içerisinde anında MP3 veya MP4 formatına dönüştürüp, cep telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Tubazy uygulamasını telefonunuza GooglePlay marketten indirebilirsiniz. Mp3 dönüştürücü sayesinde sizde kısa sürede mp3 dönüşterebileceksiniz.


1-) Tubazy uygulamasını GooglePlay’den indirin

Tubazy Müzik: Youtube Mp3/Mp4 Dönüştürme Site/Uygulama

Uygulamayı indirdikten sonra, Medya klasörüne yetki için sizden izin isteyecektir. Onay vererek, uygulamayı kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

2-) Uygulamanın kullanımı

Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra, 2 seçeneğiniz var. “Keşfet” kısmından arama yapıp, istediğiniz şarkıyı indirmek veya Uygulamada hazır olan “Türkçe Popüler Şarkılar / Yabancı Popüler Şarkılar / Trend Videolar” linklerinden mevcut şarkı ve videolara göz atabilirsiniz. Bu uygulamayı kullanabilmeniz için internet bağlantınızın açık olması gerekmektedir. Telefonunuza indirdiğiniz dosyaları, daha sonra offline olarak kullanabilirsiniz.

3-) İndirilen müzikler

Yüklediğiniz MP3/MP4 dosyalarını “İndirilen müzikler” kısmında bulabilirsiniz. Dilerseniz kendinize özel Çalma Listeleri oluşturabilirsiniz. Uygulama, dosyaları dönüştürürken, en uygun kalitede ve mobil uyumlu olarak dönüştürmektedir. İndirdiğiniz dosyaları istediğiniz zaman cep telefonunuzdan silebilirsiniz.

4-) Mp3 / Mp4 indirme

Youtube alt yapısını kullanarak, dilediğiniz sanatçının video klibini cep telefonunuza MP4 formatına dönüştürerek indirebilirsiniz. Dönüştürme işlemi, internet hızınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Lütfen işlem sırasında sabırlı olunuz. İndirme işlemi, yüklemek istediğiniz dosyanın boyutuna göre ortalama şarkı indirme süresi 1 dakikaya kadar çıkabilmektedir.

5-) Playlist Oluşturma

Tubazy uygulamasında, ruh halinize veya sevdiğiniz şarkı kategorilerinize göre Playlist (Çalma Listesi) oluşturabilirsiniz. “Yeni Çalma Listesi Oluştur” kısmından, listelerinize isimler vererek, indirdiğiniz dosyaları bu kategorilere yönlendirebilirsiniz. Videolar – Pop Şarkılar – Damar şarkılar – Yabancı şarkılar – Slow şarkılar şeklinde kategorize edebilirsiniz. Çalma listelerindeki dosyaları, istediğiniz zaman çevrimdışı iken kullanabilirsiniz.

6-) Tubazy.com (Seç – Dönüştür – İndir – Dinle)

Bütün bu yazdıklarımız sadece Tubazy Mobil uygulaması için değil elbette. Tüm bu özellikleri Tubazy.com web sitesinde de kullanabiliyorsunuz. İsterseniz webden, isterseniz mobilden. Tabi bu hizmetin tamamen ÜCRETSİZ olduğunun müjdesini en sona sakladık 🙂 Tubazy Mp3/Mp4 Dönüştürücü uygulamasını sınırsız olarak ve ücretsiz kullanabilirsiniz.

7-) Tubazy Uygulamasına puan verin

Uygulamanın ücretsiz olarak hizmete sunulması, tamamen kullanıcı odaklıdır. Bu uygulamayı kullanan kişilerden her hangi bir maddi talepte bulunulmamaktadır. Biliyorsunuz, sanatçıları besleyen tek şey, izleyicilerin alkış sesidir. Bu uygulamayı hazırlayıp, bizlerin kullanımına karşılıksız olarak sunan uygulama sahiplerine, her puan bir alkış olsun! Uygulamaya puan vermeyi unutmayalım. Tubazy uygulamasına bu hizmetinden dolayı teşekkür ederiz.

Diğer yazımızda anlattığımız uygulamaları da göz atmak isterseniz buyrun.

2 Comments

  1. Tubazy avatarı Tubazy dedi ki:

    Bizi desteklediğiniz için, Tubazy Müzik ekibi olarak teşekkürlerimizi sunarız. Sitemizde ya da uygulamamızda herhangi bir problem ile karşılaşmanız durumunda,

    1. Mehmet akcan avatarı Mehmet akcan dedi ki:

      Merhaba ücretli uygulama bir defami alınıyor birde 1 saat ve üzeri videolarI donusturmuyor bilgi verirseniz sevinirim

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir