Teknoloji Haberleri

Torrentciler İçin En Güncel Kaynak ZamundaTorrent

zamunda torent

“Türkiye’nin Yükselen Torrent Sitesi” sloganıyla belli bir başarı sağlamış olan ZamundaTorrent.Com sitesi torrent kullanıcıları için sistemli, düzenli olmasıyla bir kullanıcının tüm aradığı özellikleri bünyesinde barındıran bir site. ZamundaTorrent.Com’un en önemli özelliği, internet bağlantı hızınızı tam anlamıyla kullanarak size dosya indirme şansı sunması. Ve bu cidden gerçek 8 mbit internet kullanıcısı 800 kb/s hızla rahatlıkla indirebilir. İlave olarak dosyalarda durdur-devam et özelliği bulunmakta.

Sitenin üyelik alımı maalesef her zaman açık değil fakat bu bir sorun teşkil etmiyor çünkü sitenin Facebook adresini takip eden bir kullanıcı rahatlıkla üyeliklerin açıldığı tarihleri öğrenebiliyor ve üyelikler yaklaşık her haftada bir açılmakta. Zaten site ziyaretçilere de içeriğini açık tutmakta bu yüzden oldukça kullanıcı dostu. Site şuan için başlıca olarak torrent oyun, film, dizi, program kategorileriyle hizmet vermekte ve oyunlarda kurulum sırasında zor durumda kalmamanız adına oyun kurulum videoları da paylaşılmaktadır. Bu sayede oyunlarda yaşanabilicek hataları minimuma indirmeyi amaçlamaktalar. Zaten sorunla karşılaşma ihtimaliniz oldukça düşük, sorunlu oyunlar oldukça nadir bulunuyor. Ayrıca bu tür kurulum videoları başına uygun miktarda ücret ödeyerek kullanıcıları bu konuda teşvik ediyorlar.

Tek bu da değil, upload edilen torrent veya diğer dosya türleri başına da ücret ödemekteler, hem kullanıcıları kazanıyor hemde site kazanıyor. Kullanıcılarından gelen yorumlar ve raporlar doğrultusunda hatalı olan filmler, oyunlar ve programlar siteden kaldırılıyor, böylece kullanıcı memnuniyeti noktasında yüksek kaliteyi sürekli canlı tutuyorlar. Torrent dosyalarının yanında paylaştıkları yüksek hızlı Film İndir linkleriyle de aynı kaliteyi Türkçe dosyalarda da korumuş oluyorlar. Böylelikle Türkçe dosyalarda ki torrent eksikliği kullanıcılarına yansıtmadan başarıyla çözüme ulaşmış oluyorlar ve bence en büyük artısı ise her ay düzenledikleri cd key çekilişleri, verdikleri müthiş ödüllerle diğer rakiplerine kullanıcı memnuniyeti anlamında fark atıyorlar. Ayrıca değişik bir uygulamaları var o da şöyle yerli filmleri sadece üyelerin görebilceği şekilde sunuyor olmaları, bu konu hakkında ki gerekçeleri ise linklerin daha uzun ömürlü olması ve daha kaliteli hizmet sunabilmek. Dolayısıyla oyunları, filmleri, programlar ve daha birçok şeyi hızlı bir şekilde indirebilmek artık çok kolay. Mutlaka bu kolaylığı sizde deneyin.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum