Toptan Tesettürün Kalbi Ayshan Moda Merter’de!

Tesettürlü kadınların giyim konusunda, muhafazakâr bir yaşam tarzına sahip oldukları için belirli sınırları vardır. Bu nedenle kıyafetlerini daha dikkatli seçerek, sınırlı kombinlerle şıklığı yakalamaya çalışırlar. Tesettür giyimde en çok tercih edilen kıyafetlerin başında tunikler gelir. Bunun yanı sıra kap, ferace gibi ürünlerde tek parça olmaları sayesinde şıklığın yanı sıra rahat kullanım olanağı da sunar. Toptan tesettür ürünlerini satın alarak, geniş bir kesime hitap eden parçalar ile satışlarınızı ciddi seviyede artırma şansınız vardır. Ferace, elbise, takım, kap, kot, tulum gibi farklı seçenekler hem günlük kullanım hem de özel günler için uygundur.

Toptan Tesettürde Tercih Edebileceğiniz Alternatifler

Toptan tesettür giyimde sunulan farklı alternatifler, günün her anında şıklığınızı korumanıza yardımcı olur. Birbirinden şık tulumları özel davetlerde kullanarak rahatlığı ve şıklığı aynı anda yaşayabilirsiniz. Pulpayetli işlemeleri olan ve siyah, gri gibi farklı renk alternatifleri bulunan tulumlar, balıksırtı kumaş dokusuna sahiptir. Astarsız ve hâkim yakalı olan ürünler, farklı eşarplarla ve şallarla kullanılabilir. Toptan tesettür giyim Merter deyince akla ilk Ayshan Moda gelir. Birbirinden şık modelleri toptan satın alarak, her yaş kesimine hitap eden geniş bir ürün yelpazesine sahip olabilirsiniz.

Toptan Tesettürde Dış Giyim Ürünleri

Tesettür giyim toptan satışta kaban ve mont da önemli bir yere sahiptir. Muhafazakâr kadınların hem soğuk havalardan korunmasını sağlayan hem de kıyafetlerine uyum sağlayan kaban ve montları tercih etmesi gerekir. Örneğin; eteğin üzerine uzun; pantolonun üzerine dizüstü dış giyim ürünleri kullanılmalıdır. Toptan tesettür giyim firmaları, bu noktada geniş alternatifler sunarak kaban ve montları çeşitlendirir. Ayshan Moda ise sizi, yakası kürklü süet kumaş yapısına sahip modellerle ve deri detaylı kaşelerle buluşturur. Bilek boy, kemerli ve önden düğmeli olan ürünler; talimatlara uygun şekilde temizlendiğinde uzun yıllar şıklığını korumaya devam eder. Kaliteli kumaş yapısı yırtılmayı önleyerek renklerin canlılığını korumasını da sağlar. Ayshan Moda’nın toptan tesettürde sunduğu uygun fiyat avantajlarından yararlanarak, siz de satışlarınızı artırabilir; modaya uygun ürünlerle müşteri memnuniyeti sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir