İnternet

Tesettür Giyimin Yeni Gözdesi SefaMerve

Ülkemizde son bir kaç yıldır e-ticaret sitelerinden giyim alışveriş artmaya başlamasıyla beraber, en çok satın alınan ürünler arasında yer alan tesettür giyim ( etrafımdan gördüklerim ve e-ticaret haberlerinden edindiğim bilgiye göre ) sitelerinde bazı siteler oldukça iddalı pazar payına sahipti. Daha öncede duyduğum ve popüler olan ve bugünlerde reklamları ile de iyice göz aşınalığı olduğum sefamerve, tesettür giyimde oldukça iddialı oluğunu kanıtlamaya çalışıyor.

sefamerve

Pardesü modelleri, ferace modelleri gibi tesettür giyimlerine ağırlık veren sefarmerve.com kapalı bayanlar için en son moda ve kombin ürünlerle dışarıdaki ürünlere göre oldukça fazla seçenek sunarak bu konuda yardımcı oluyor.

Bir çok platformdan ziyaretçilerine ulaşmayı hedefleyen site Sefamerve Android Uygulaması ve Sefamerve iOS Uygulaması ile mobil cihazlar aracılığıyla oldukça geniş kitle oluşturuyor. Ayrıca sosyal medya da oldukça aktif olan sefamerve, instagram, facebook, twitter gibi sosyal medya sitelerinden de sitedeki ürünleri hakkında bilgilendirme yapıyor. Şu ara sonbahar kış döneminde yeni modelleriyle sezona hızlı giren sefamerveyi ziyaret etmenizi öneririm.

Yorum Yazınız

*