Mobil Cihazlar Oyun

Temple Run 2 Windows Phone için Çıktı

Windows’un mobil üzerine yoğunlaşması ile birlikte birçok telefon Windows Phone işletim sistemine sahip oldu. Oldukça büyük ve bilindik markalar ile işbirliği yapması sonucu gittikçe de yaygınlaşan işletim sisteminin en büyük özelliği ise marketi.

Android ve iOS ile kıyaslandığı zaman uçurum farklar olan, marketteki uygulamalar bakımından oldukça kısıtlı olan Windows ağırlığını market uygulamalarına vererek kendini geliştirmeyi sürdürüyor.

Android ve iOS’ta fırtınalar estiren Temple Run serisi milyonlarca kullanıcısı ile oldukça pöpüler bir oyun haline geldi.Oyunun ikinci versiyonunu Windows Phone marketine koyan şirket marketini daha da geliştireceğinin sinyallerini veriyor.

Yüksek Grafik, Hareket ve Akıcılığa sahip olan oyun  Nokia Lumia ve HTC‘nin bazı modelleri gibi Windows Phone işletim sistemini kullanan mobil cihazlara sunuyor. Lanetli bir idolün ile bir kaçışı konu alan oyunun Windows üzerinde ki başarısı şimdiden merak konusu

Tavsiye Yazı:  Android Cihaza Counter Strike Nasıl Yüklenir?

Temple Run’u Windows cihazlarınız için Temple Run 2 Windows Phone indirerek deneyebilirsiniz. Daha önce bu oyunu oynamadıysanız ve bir Android kullanıcısı iseniz Temple Run 2 Android versiyonunu veya iOS kullanmakta iseniz de Temple Run 2 iOS versiyonunu indirerek oyunu hemen denemeye başlayabilirsiniz.

 

Yorum Yazınız

*