Tanıtımlar

Telefonlar İçin L1 R1 Tuşu Ürünü

Daha önce kendin yap videolarında traş buçağından oldukça zahmetli şekilde yapıldığını gördüğüm ürünü Gearbest’te de görünce demek ki hazırı varmış dedim ve oyuncuların çok işine yarayacağını düşündüğüm bu ürünü sizlerle paylaşmak istedim. Ürün bir oyun kumandasındaki ateş etme ve de nişan alma tuşları olarak görev yapan L1 R1 tuş görevini görmekte. Görsellerden zaten nasıl bir ürün olduğunu göreceksiniz.

Bu videoda tıraş bıçağından yapıştırıcı ve plastik kart yardımıyla yapılan ürünün hazırı var. Elbette sizin yapmanız daha iyi olur ama elimden gelmez diyenler için şuradaki ürünü tavsiye ederim.

https://tr.gearbest.com/game-accessories/pp_1840438.html?wid=1433363

Bildiğiniz gibi Pubg Mobile gibi Battle Royale oyunlarında ekran tuşlarını istediğiniz yere elinizin rahatlığına göre ayarlamanız mümkün. Bu ürünü de ekranı yan yatırıp ekranın üstüne kıstırıyorsunuz. Elbette öncesinde bu ürünün dokunabileceği yerlere ateş etme ve nişan alma tuşlarını yerleştiriyorsunuz. Mandal mantığıyla çalışan ürünün tetikleyici kısmına dokunduğunuz zaman ürün de ekrana dokunarak ateş ediyor ya da nişan alıyor. Oldukça basit olan ürün sizleri oyunlarda üst sıralara çıkarabilir.

Yorum Yazınız

*