İnternet

Tanıtım Filmleri için FilmBürosu


Günümüz medyasında artık yazılı iletişimden daha çok önem kazanan kanallar görsel iletişim kanalları oldu. Özellikle sosyal medya, tvler ve mobil cihazlarda görsel iletişim ne kadar çok öne çıksada sokakta, yolda, otobüslerde bile artık ekranlı iletişim araçları yardımıyla görsel medya hızla zenginleşmeye başladı.

Ürünler, markalar ve olaylar için en ektili iletişim kanalı ise tanıtım filmleri oldu. Bir çok firma yeni ürünlerini, markalarını ve bir olayı anlatırken yartıcı ve etkili bir biçimde hazırlanmış tanıtım filmleri ile hedef kitlesine ulaşmaya çalışıyor.

Bu anlamda profesyonel destek ihtiyacı doğan firmalar için güzel işler başaran ve yaptıkları tanıtım filmleri neredeyse bir sinema filmi edasında hazırlayan “Film Bürosu” bu konuda önerebileceğimiz bir adres.

Tavsiye Yazı:  Cep ile Konuşmak Ucuzlayacak Mı ?

Aydın Özer ve Yener Özer tarafından 2016 yılında İstanbul’da kurulan şirket şimdiye kadar yaptıkları ile ne kadar kaliteli bir firma olduklarını ispatlayabilecek bir yapıda. 11 sene Californiya’da yaşayan Film Bürosu ekibi buradaki tecrübelerini artık İstanbul merkezli şirketlerinde müşterilere sunuyorlar.

Hizmetleri arasında; Reklam Filmi, Tanıtım Filmi, Müzik Video, Fashion Video, Video Reklam Panosu, Lansman, Backstage gibi hizmetleri barından şirket, marka algısını bir üst seviyeye taşımaya hedefleyen görsel çalışmalar sunuyor.

Tanıtım videosu, ürün tanıtım filmi gibi çalışmalarda önerdiğimiz Film Bürosu’nu daha detaylı incelemek için www.filmburosu.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yorum Yazınız

*