Programlar Teknoloji Haberleri

Tamindir Minecraft Çekilişi

Tamindir ekibi yıllardır yaptığı çeşitli çekilişler ile takipçilerine hediyeler vermeyi çok seviyor. Geçtiğimiz ayda Avast çekilişi ile büyük ilgi çeken Tamindir, bu sefer de Minecraft oynamayı seven takipçileri için bir çekiliş düzenliyor. 17-30 Kasım arasında çekilişe katılan 10 şanslı katılımcıya Minecraft orjinal sürümünün kodunu hediye edecek. 55 TL değerindeki bu kod birçok Minecraft oynayan genci çok sevindirecek.

Bildiğiniz gibi Minecraft’ta piksel piksel bir dünyada kahramanımıza bir dünya kurmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde her şey tamamen sizin yaratıcılığınıza bağlı. Bir kere başladıktan sonra bırakılması zor olan Minecraft’ta oyuncuların sıkılma olasılığı çok düşük. İnternette bulunan yüzlerce Minecraft videosu ile hayalgücü sınırlarının ne kadar zorlandığını siz de görebilirsiniz.

Siz de çekilişe katılıp minecraft kodu kazanma şansına sahip olmak istiyorsanız yapmanız gerekenler çok kolay.

Tavsiye Yazı:  İnternet Depolaması

1) Çekilişi Google Plus üzerinde +1’lemek. (Aşağıda vereceğim linkten kolayca ulaşabilirsiniz.)

2) Tamindir ekibinin hazırladığı çekiliş videosuna Youtube üzerinden yorum yapmak ve beğenmek. (Videonun köşesinde bulunan Youtube logosuna tıklayıp Youtube sayfasına gidebilir, yorum yapabilirsiniz.)

3) İlgili sayfada bulunan formu eksiksiz doldurup göndermek. (Linkten ulaşabilirsiniz.)

Tamindir ekibinin Minecraft severler için düzenleyeceği kampanya bununla kalmayacak. Tamindir’i takipte kalmaya devam edin. Hepinize bol şanslar…

LİNK

Yorum Yazınız

*