Android

Stick Tennis Android Oyunu

Spor oyunlarından hoşlanmayanın bile seveceği bu oyun ciddi manada popüler ve sevilen bir oyun. Oyun 102 ülkede indirme rakamları ve yorumlar açısından bir numara olarak kabul ediliyor. Görüntü kalitesi ve oynayışı ile harika özelliklere sahip olduğu söylenen oyunu biraz tanıtalım.

Görüntü açısından kaliteli ve akıcı özellikler sahip Stick Tennis Android oyunu spor oyunlarını sevmiyorsanız bile size ilgi duydurabilecek nitelikte diyebiliriz. Ön yargı ile yaklaşmayın ve Stick Tennis Android oyununu mutlaka deneyin. Stick Tennis Android oyununun sloganı oynaması kolay ustalaşması zor şeklinde belirlenmiş. Cidden de doğru. Çünkü Stick Tennis Android oyununu oynamak çok kolay.

Stick Tennis Android Oyununu oynarken kendiniz gerçek bir teniz kortunda zannedecek ve oyun size teniscinizin karakteristik haraketleriyle gerçekten oynuyormuş hissi verecek. Küçük detayların en iyi şekilde işlendiği oyunda tenis sporunu yaşayacaksınız.

Tavsiye Yazı:  HoD: İOS ve Android için en kaliteli RPG oyunu

Stick Tennis Android oyununun oynanış videosu ile yazıya son verelim. Son olarakta indirme linkini verelim ki indirmekte gecikmeyin. Mutlaka deneyin…

Youtube Video Linki https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QL6NkuMSx7c

Google Play indirme linki… https://play.google.com/store/apps/details?id=air.com.sticksports.sticktennis&hl=tr

Yorum Yazınız

*