Nasıl Yapılır ?

Soy Ağacınızı Görün – E-devlet Yeni Hizmeti

E-devlet yeni bir uygulamayla oldukça popüler oldu ve sistemler kilitlendi. E devletten işlem yapmak isteyenler soy ağacını araştıranlar nedeniyle sisteme giremedi. Soy ağacı hizmeti çok talep görünce e-devlet sistemi çöktü. Uygulama bu nedenle geçici olarak sistemde kaldırıldı.

Soy ağacı nedir?

Soy ağacı geçmişimizi ortaya çıkaran bir listelemedir. Sisteme eklenen soy ağacı alt üst şeklinde yani hem geçmişimizi hemde geleceğinizi bir diğer deyişle çocuklarınızı ve onların çocuklarını gösteriyor. Geçmişte ise 1800 yılına kadar geri gidebiliyor. 1800 yılında yaşayan büyük büyük büyük dedemizin merak ediyor musunuz? O halde hizmetin tekrar aktif olmasını bekleyin.

Kökünüzü ortaya çıkarmak bu sistem bir gün içinde 200000 defa belge oluşturdu. İnsanlar yoğun olduğu için gece bakmak istedi. Sadece gece 2 ile 4 arasında sistemden soy ağacı 110000 kez oluşturuldu. Yani herkes gece sakin olur diye geceyi beklemiş. Elbette sistemler yine yoğun ve diğer hizmetleri almak isteyenler duruma isyan etti. Durumu kontrol altına almak isteyen yöneticiler de soy ağacı hizmetini sistemden kaldırdı.

Tavsiye Yazı:  iPhone'da Uygulamalar Arası Kolay Geçiş Yapmak

 

Yorum Yazınız

*