hosting
Tanıtımlar

Sosyal Paylaşım Platformu EPİKSE

Kısa bir süre önce hayata geçirilen Epikse, kitaplar, diziler, filmler, alanında ünlü kişiler üzerinden kullanıcıların sosyalleşmesini hedefleyen sosyal paylaşım platformudur. Üye olan kullanıcılar tanıdıklarıyla veya yeni kullanıcılarla bağlantı kurarak, izledikleri, okudukları veya hayranı oldukları kişi/kurum başlıkları altında sosyalleşirken gündemde olup bitenden haberdar olurlar.

Epikse için aynı zamanda kitaplar, filmler, diziler, oyuncular, müzisyenler, siyasetçiler ve daha binlerce konu başlığını içeren ve görseller/videolarla desteklenen sosyal bir kütüphane denebilir.

Yüzlerce dizi & film, kitap, kişi ile kapsamlı bir rehberdir. Dünyaca ünlü filmler ve TV şovları ile ilgili bilgiler, görseller, videolar, haberler karşımıza çıkarken, aynı zamanda diğer kullanıcılarla çevrimiçi etkileşim kurabiliriz. Dizi, film ve kitapları puanlayabilir, yorum yapabilir, diğer kullanıcıların paylaşımları ve aktivitelerini yakından takip edebiliriz. Puanlamalar yeni bir kitap, film, dizi arayışında olanlar için etkili bir rehber olurken, sosyalleşme bilgi, kültür ve eğlence etrafında gerçekleşir.

Tarihe göre değişen “ Bugün Doğanlar” ve “Bugün Aramızdan Ayrılanlar” seçeneğini takip edebilirler. Dizi &film kategorisinden “ Vizyondakiler” veya “Gelecek Filmlerden” haberdar olabilirler. Epikse sosyal bir ağın verebileceğinden daha fazlasını kullanıcılara sunuyor.

Eğer iyi bir okuyucu, kitap severseniz Epikse’ye üye olduktan sonra yüzlerce yazar, çevirmen, kitap, yayınevi ile tanışırsınız. Okuduğunuz kitapların listesini yapabilir, diğer arkadaşlarınızın okuduğu, puanladığı kitapları takip edebilirsiniz. Çok satanlar listesini takip etmeyi sevmiyor ve okuyucu yorum ve deneyimlerine değer veriyorsanız, yeni kitaplar ve yazarlarla tanışabilirsiniz.

Benzer ilgi alanına sahip üyelerle tanışabilir, kitap,dizi, film vb. gibi alanlar üzerinden sosyalleşirken yeni insanlarla tanışmış olursunuz. Üstelik bu yeni insanların sadece profil resmi, okudukları okul, iş deneyimleri gibi yüzeysel bilgilerini paylaşmazsınız. Kullanıcıların kitaplar, dizi&filmler ve genel olarak her alanda takip ettiklerini, konu hakkında ne düşündüklerini öğrenebileceğiniz bir yerdesinizdir. Yapmanız gereken tek adım Facebook veya e-mail adresi üzerinden Epikse‘ye kayıt olmak.

Yorum Yazınız

*