hosting
İnternet

Sosyal Paylaşım Hesabımı Nasıl Silerim?

Bundan bir kaç yıl öncesinde kulanılan iletişim hesaplarından en yaygın olanlar e-posta, anlık mesajlaşma yazılımları ve forumlardı. İnsanlar bu platformları kullanarak iletişim sağlıyorlardı. Zamanla teknolojinin gelişmesi insanların iletişim seçeneklerini epey arttırdı.  Artık hemen hemen herkes sosyal paylaşım hesaplarından en az bitanesine sahip. Bu kadar çok kullanıcıya sahip platformlarda elbette ki yaşanan sorunlar da kaçınılmaz oluyor.

Günümüzde en yaygın olarak kullanılan facebook, milyonlarca aktif kullanıcısına sahip. Durum böyle olunca bir çok sorun yaşayan, fazla hesaplarını kapatmak isteyen veya bir çok nedenden dolayı facebook hesabını silmek isteyen kullanıcılar için artık kolay bir çözüm yolu var.  Facebook Hesap Silme bu linkten aktif kullanıcılar sorunsuzca hesaplarını nasıl silebileceklerini adım adım öğreniyor ve kolayca hesaplarını silebiliyorlar.

Tavsiye Yazı:  Google Drive Nedir?

Sadece facebook değil tabiki. En çok kullandığımız anında paylasım sağlanılan Instagram ve twitter da en sık kullandıgımız sosyal paylasım araclarındandır. Bu hesapların kullanıcı sahipleri  kötüye kullanım, gizlilik , güvenlik vb. sebeplerle hesaplarını silmek istiyorlar. Bunu nasıl yapacaklarını bilmeyen kullanıcı sahipleri için Instagram Hesap Silme bu linkten instagram hesaplarını nasıl silebileceklerini ve neye dikkat etmesi gerektiklerini kolayca öğrenebilirler. Twitter hesabını silmek isteyen kullanıcılar ise Twitter Hesap Silme linkinden twitter hesaplarını kolaylıkla ve güvenle  silebilirler.

Yorum Yazınız

*

1 Yorum

  • Yazınız sayesinde İnstagram hesap silme bağlantısını buldum ve profilimi kalıcı olarak sildim. Teşekkür ederim.