İnternet

Sonunda Döndüm

imagesGeç oldu bu yazıyı yazmak için ama anca fırsat oldu.  Kısa dönem askerliğim 17 Mayıs tarihi itibariyle sona erdi ve artık tekrar aranızdayım. yaklaşık 5 buçuk aylık süreçte baya değişimler olmuş. Bu nedenle geldiğimden bu yana bunları izliyor, okuyor ve planlamalar yapıyordum. Neyseki artık bugünden itibaren tekrar kaldığımız yerden devam edeceğim.

Öncelikle askeriyenin bana kattığı şeyler, benden alıp götürdükleri ve yeni yeni huyları bahsetmeden önce askerlik boyunca blogu kendi blogu gibi bakan üstün emekleri ve gayreti nedeniyle Tayfun’a teşekkür ederim. Siteyi evirip çeviren, yazıları ekleyen arkadaşım  ile yine beraber devam ettireceğiz. Ben eskisi kadar belki yazı yazamayacağım ama arka planda olarak ve ara ara yine yazarak sizlerle olacağım.

Tavsiye Yazı:  Sahte Twitter Hesabı Nasıl Tespit Edilir?

Yakında başka blogla bu sefer kişisel olarak devam edeceğim. Artık gördüğümü twitter’da orada burada paylaşmak yerine blogta yer vereceğim. Bunun için alan adı ve tasarım arama sürecindeyim. Eğer aklınıza gelen güzel matrak bir domain varsa paylaşın sizde bu sürece katkıda bulunun 🙂

Şimdilik bu kadar tekrar merhaba!

Yorum Yazınız

*

4 Yorum